Звернення депутатів Новомиргородської міської ради до жителів міста та району

Шановні жителі міста та району!

Протягом останніх двох літніх місяців у п’яти номерах районної газети «Новомиргородщина», де головним редактором є Ю.Стоянов, друкувалась стаття Д.Мостового під назвою «На городі бузина… або». Стиль викладення даного матеріалу є неприпустимим.

Ми, депутати Новомиргородської міської ради, стурбовані негативною тенденційністю викладених матеріалів щодо діяльності як міського голови І.Забажана зокрема, так і роботи депутатського корпусу та виконавчого комітету міської ради в цілому.

Вважаємо, що абсолютна більшість фактів, наведених у статті, подано упереджено, вирвано з контексту загальної спільної роботи, подано окремо від єдиного цілого розуміння тих проблем, що багато років накопичувались у міському господарстві.

Інформація вказаної статті створює у читачів хибну думку, що міська рада несе відповідальність за всі проблеми, які наявні на теренах не лише міста але і району.

За останні три роки вдалось вирішити цілу низку болючих проблем міста, які чекали свого вирішення. Покращилась робота комунальної складової, яскраво видно плоди роботи по благоустрою, особливо центральної частини міста. Щорічно виконуються плани поетапного вирішення питання по створенню позитивного іміджу міста – міста з європейським обличчям. У цьому напрямку облаштовано центральну площу міста, іде реконструкція центрального парку, у якому вже зараз вимальовується картина, за якою парк стане як мінімум кращим у області.

Залучаються кошти інвесторів для вирішення нагальних питань життєдіяльності міста як єдиного організму. Особливо слід відзначити щоденну партнерську роботу міськради з основним бюджетоутворюючим підприємством міста та району – ТОВ ВКФ «Велта». Керівництво даного підприємства постійно опікується вирішенням найболючіших проблем життєдіяльності міста, підставляє надійне партнерське плече. Така співпраця міста та підприємства вималювалась лише з обранням головою міської ради І.3абажана. Крім ТОВ ВКФ «Велта» місто розпочало співпрацю із аграріями району: ПСП «Бирзулове», ВАТ «Новомиргородський цукор», СТОВ «Агролан», ТОВ «Правда», ТОВ «Прищепівка», а також ТОВ «Коріо».

Завдяки підписаним меморандумам про співпрацю Новомиргород додатково отримав за два з половиною роки більше 7,8 млн.грн. спонсорських коштів, які використано на реконструкцію центральної частини міста.

Міський голова щорічно звітує перед громадою міста за виконану роботу. Формування плану роботи на кожен рік обговорюється на сесіях міської ради. Робота міської ради та її голови прозора та відкрита для співпраці. Дієві пропозиції громадськості беруться до уваги. `

Так, ми розуміємо, що у місті є нагальні проблеми. Але для їх подолання потрібен час та кошти. Тільки підтримка міської влади є гарантом їх поетапного вирішення. Вважаємо за доцільне донести позицію депутатів до жителів міста.

Депутати Новомиргордської міської ради: Сліпчук О.В., Лила І.Д., Немировський А.Б., Щербаченко В.В., Криворучко В.Д., Суддін В.І., Дубініна Н.П., Кручак О.Д., Рудненко Р.В., Соколова-Зацарина Т.А., Лила, В.І., МожнийВ.В., Поповенко В.В., Гончаренко Є.М., Лазарєв О.В., Францішко А.А, Врадій Н.В., Афанасьєв О.В..

Новомиргородщина

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019