Змінився постачальник газу. Не панікуємо

Взагалі-то таке у нас вже було, і не раз. Ми час від часу підписуємо договори з новими постачальниками тих чи інших комунальних послуг. Завжди це відбувалося спокійно, але саме зараз населення Кіровоградської області, зокрема і Новомиргорода, розхвилювалася і запанікувало, побачивши в поштових скриньках нові договори. Паніку – в сторону. Давайте розбиратися.

Отже, на Кіровоградщині змінився постачальник газу для населення: замість «Центргаза» став ТОВ «Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “». Це сталося не з ініціативи місцевої влади, і навіть не «Кіровоградгазу», а відповідно до постанови Кабміну. Таким чином, з 1 листопада 2018 року спецобов’язки з постачання природного газу побутовим споживачам покладені на нового постачальника.

Кожен абонент отримав бланк заяви-приєднання, який рекомендовано заповнити, підписати і передати до газової компанії. За словами заступника директора філії ТОВ «Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “» в Кропивницькому Сергія Дробкова, чітко визначеного терміну передачі немає. Тому, зауважив Сергій Георгійович, «з огляду на масове звернення споживачів та виникнення черг в центрах обслуговування абонентів, бажано дочекатися спаду звернення відвідувачів і тоді вже передати підписану заяву-анкету». Важливо, що не обов’язково це робити самостійно, можна передати через сусідів, родичів, завбудинку, керівників ОСББ. Прогнозується, що всі договори будуть передані протягом двох-трьох місяців.

Якщо абонент має заборгованість перед «Центргазом», її слід погасити, що природньо. Сергій Дробков акцентує увагу споживачів на те, що «Центргаз» поки не закривається, продовжує працювати. Тому в будь-який час можна звернутися в «Центргаз» для проведення звірок і остаточних розрахунків.

Важливо знати, що за газ, спожитий з 1 листопада 2018 року, населення області має платити за реквізитами нового постачальника:

МФО 323475, Філія КОУ АТ «Ощадбанк», р / р 26035300710309, Філія ТОВ «Газопостачальна компанія” Нафтогаз України “» у м. Кропивницькому, ЄДРПОУ 42472294. Призначення платежу: оплата за газ; Особовий рахунок (9 сімволів); ПІБ; адреса; попередні показники лічильника; Поточні показники лічильника; період оплати.

За газ, спожитий до 31 жовтня 2018 року, населення платить «Центргазу» за звичними реквізитами, які є у кожного. Якщо хтось випадково за газ, спожитий в листопаді, заплатив за старими реквізитами, теж не панікуйте. Коли спаде ажіотаж, ви зможете звернутися в абонвідділ і написати відповідну заяву. Ваші гроші будуть повернуті в повному обсязі.

Споживачі газу, які отримують субсидії, можуть не хвилюватися. «Субсидії з жовтня нараховуються абонентам. До того ж проводяться взаєморозрахунки з попереднім постачальником. А з початку листопада субсидії нараховуються і зараховуються на нового постачальника. Всі ці дії здійснюються між газопостачальною компанією і органом нарахування субсидій, без участі абонента », – зауважив Сергій Дробков.

Сфера обслуговування абонентів не змінюється. Абоненти продовжують обслуговуватися в тих же абонвідділах управлінь газового господарства в районах Кіровоградської області, де обслуговувалися і раніше.

У разі виникнення додаткових питань абоненти можуть дзвонити за телефонами: 0800-215-515, 044-537-05-54. Режим роботи інформаційної лінії: понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

За uc.kr.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019