Златопіль у центрі уваги

Тривалий час мешканці північної частини Новомиргорода обурювалися, що Златополю традиційно приділяють менше уваги, ніж центру міста.

Щоб виправити цю ситуацію, після реконструкції частини парку центрального міська влада приділяє увагу й Златопільському парку. Для початку тут провели роботи з благоустрою – викосили бур᾿ян, вирубали чагарі, сформували крони тим молодим деревам, які залишили на заміну зрубаних. І оголосили про проведення «Ярмаркових розваг», під час яких буде проведена виставка-продаж виробів зі стрічок, солодощів, картин та інших цікавинок.

Запланували організатори також конкурси, вітання, ігри, розваги.

З одного боку, ми таким чином створюємо дозвілля для жителів північної частини міста, – коментує міський голова Ігор Забажан. – А з іншого – готуємо людей до майбутньої реконструкції другого парку. У Златополі теж з᾿явиться окультурена зелена зона, де приємно буде провести час родиною чи у дружньому колі.

Шановні жителі та гості міста Новомиргорода! Запрошуємо вас на “Ярмаркові розваги”, які відбудуться 17 вересня 2017 року о 10.00 в Златопільському парку.

NB.

 

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019