Завершено капітальний ремонт чергової дороги.

Минулого тижня в районі завершено капітальний ремонт дороги місцевого значення на під’їзді до с. Турія. Після проведених робіт з вирівнювання дорожнього покриття дороги протяжністю 1,4 км. вкрито шаром асфальтобетону, забезпечено відтік води та облаштовано узбіччя.

Як і на інших ділянках доріг, що ремонтуються за пропозиціями Новомиргородської райдержадміністрації до управління капітального будівництва облдержадміністрації роботи проведено Новомиргородським дорожньо-ремонтним підприємством філії «Олександрівський райавтодор». Визначним є те що такий ремонт не проводився тут вже не один десяток років, дорога має досить інтенсивне навантаження, тому потребувала ремонту вже давно. Зараз жителі та гості с. Турія мають можливість пересуватись даною ділянкою значно безпечніше і комфортніше.

Таким чином, станом на зараз за рахунок коштів державного бюджету, за пропозиціями керівництва райдержадміністрації та особистого сприяння голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка в районі було відремонтовано окремі ділянки на чотирьох дорогах місцевого значення – на під’їздах до сіл Турія і Пурпурівка, відрізок між с. Листопадове та с. Турія та підсипано біло-щебеневою сумішшю дорогу між с. Мар’ївка с. Оситна.

Лише за перше півріччя цього року на ці роботи було освоєно з державного бюджету 2,78 млн.грн. Всі роботи проводились місцевим дорожньо-ремонтним підприємством. Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко особисто ознайомився з результатами усіх проведених робіт, попередньо тісно співпрацюючи з керівництвом дорожньо-ремонтного підприємства в процесі організації і проведення ремонтів.

Підсумовуючи вже зроблене Олександр Сенченко відмітив масштабність і якість вжитих в районі заходів з ремонту дорожнього покриття. Також відзначив, що керівництво райдержадміністрації досконало ознайомлено із станом доріг району і вже зараз розроблені плани на наступні роки по ремонтам і утриманням доріг. Дороги якими курсують шкільні та рейсові автобуси будуть ремонтуватись та обслуговуватись першочергово інші напрямки теж по мірі необхідності будуть доведені до якісного стану.

Слід додати, що вже на черзі початок робіт з ремонту доріг комунальної власності, що в місті Новомиргород, на цей проект виділено з державного бюджету 9 млн.грн. Про фінансування даного проекту Новомиргородська райдержадміністрація клопотала ще на початку року, за сприяння голови облдержадміністрації Сергія Козьменка усі пропозиції райдержадміністрації були підтримані і вже у вересні-жовтні мають розпочатись роботи. Заплановано провести капітальний ремонт дороги тереторіального значення Т 24-01 в межах вул. Соборності. Замовником виступає управління капітального будівництва облдержадміністрації, яке займається виготвленням проектно-кошторисної документації та організацією тендера на проведення робіт.

Новомиргородщина.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019