Засновник агрофірми “Агроспецсервіс” Тарасов прокоментував ситуацію, що склалася у Новомиргородському районі

Засновник агрофірми “Агроспецсервіс” Сергій Тарасов коментує ситуацію з фермером Загороднім: «Під час ревізії, проведеної фахівцями земельного відділу агрохолдингу «Агроспецсервіс», з’ясувалось, що 2 земельних пая у Новомиргородському районі обробляється В.Загороднім незаконно протягом вже 3-х років.

В.Загородній – фермер, який обробляє 40-45 га землі. Згідно законодавства, ми маємо право на весь зібраний на орендованій нашим підприємством землі врожай. Але у нас не було мети розорити цю людину. Ми відправили до нього представників агрохолдингу, які проінформували його, що він має, відповідно до законів України, компенсувати нам прямі збитки, тобто сплатити орендну плату за землю. Адже ми, як орендарі землі, робили цю виплату за трирічний період самі, і йдеться про суму 18-19 тис. гривень. Хоча можна було нарахувати йому і більш повну суму збитків – в межах 250 тис. грн. Але ми розуміємо, що від такого варіанту Загородній би збанкротував.

Враховуючи об’єми холдингу-групи компаній з міліардними обертами, – така сума для нас особливого значення не має, і ми запропонували йому лише компенсувати наші основні витрати без факторів інфляції, недоотриманих прибутків, тощо. Та, схоже, толерантність сьогодні сприймають як слабкість. І тому наразі ми визначаємось щодо судового позову проти В.Загороднього, адже самовільне захоплення чужої ділянки – це є кримінальна відповідальність.

Наш агрохолдинг має достатньо серйозну репутацію, «Агроспецсервіс» відомий і в Украіні, і за її межами. І навіщо робити акценти на «онука отамана»? Таке твердження ще треба довести. Скільки часу пройшло з 20-х років минулого сторіччя? Майже 100 років, тобто 4-5 поколінь. Чи може бути людина 55-річного віку онуком отаману того історичного періоду? Якщо спиратись на логіку – то ніяк. Але комусь дуже потрібен піар будь-якою ціною, і починаються ці «наїзди» через ЗМІ, і доводь потім, чому хтось ліпить вам тавро «рейдера», що це повна нісенітниця…

Доводиться захищатися. Ми звернулись до районних структур поліції та прокуратури, щоб забезпечити належний громадський порядок. Адже пан Загородній протягом 3 років засівав тихенько ділянку, що йому не належала, і не сплачував нікому і нічого. Якщо він думав, що зможе ще років з 10 безкоштовно обробляти чужу ділянку – то це не той випадок. Ми все зробили цивілізовано: за результатами ревізії, спілкувались з ним по-людськи.

Але, як кажуть, «кращий захист – це напад». Звідти і всі ці брудні звинувачення у нібито «рейдерстві», хоча все навпаки: Загородній сам захопив ділянку, що йому не належить. А всі гроші, отримані від обробки цієї ділянки, ми спрямуємо на один з благодійних фондів, що опікується дітьми-інвалідами та дітьми військових, які загинули в зоні АТО».

ugorod.kr.ua

8 коментарів в “Засновник агрофірми “Агроспецсервіс” Тарасов прокоментував ситуацію, що склалася у Новомиргородському районі”

 1. magistr
  30.09.2016 в 21:44 #

  Страшний чорт цей єврейчик. Рейдер ще той -маючи під 40 000 га. землі -зажлобився на 5 га.

 2. PIKABU
  02.10.2016 в 21:11 #

  Правильно. Все зло від євреїв. Жлобиться на 5 гектарів. Подумаєш незаконно… ну той що? Він же ОНУК ОТАМАНА. Йому можна. Чи ні? Чи може закон рівний для всіх?

 3. magistr
  03.10.2016 в 08:56 #

  PIKABU,якшо ти нічого не знаєш про про той народ просто нічого не пиши.Справа не в онуках .
  До речі скандал за землі учасникам АТО із за чого був(якщо глибше копнути в маштабах області) не знаєш ? Чи може хто гадає,що то винні місцеві земельники?)))

 4. magistr
  03.10.2016 в 09:01 #

  PIKABU,ти вже адвокат в олігарха ? :03:

 5. Koketka
  03.10.2016 в 10:34 #

  Був би він порядною людиною – не було б ніякого галасу взагалі, тихо-мирно вирішив би питання, та навіть відразу до суду б подав, як опісля скандалу в коментарі сказано, але ж ні, побикувати треба було, показати хто тут головний! соромно має бути… :02:

 6. PIKABU
  03.10.2016 в 13:26 #

  Прошу вибачення вельмишановного пана magistr за запитання.
  Допускаю що такі ствердження, як:
  -“Все має бути по закону”
  -“Закон однаковий для всіх”
  можуть бути хибними, або не співпадати з Вашими поглядами та переконаннями . Враховуючи мої неповні знання з історії, культури, та побуту єврейского народу надалі постараюсь якщо не мовчати, то висловлювати думки які не будуть суперечити поглядам пана magistr.

 7. magistr
  03.10.2016 в 20:43 #

  PIKABU друже,не іронізуй .Тарасов рейдер ще той.Внука отамана я і в очі не бачив,тому мені намає сенсу його захищати.Там його тітушня приїхала не дати забрати врожай з поля? Де ж закон тоді і суд? Я взагалі здивований,що для нього це все так легко обійшлось. Могли б і ребра поламати або відвести в Кропивницький в ,,підвали гестапо,,

 8. magistr
  03.10.2016 в 20:50 #

  Взагалі то висловом ,,про той народ,, я мав на увазі тарасовців.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019