Замість феєрверку – театр вогню!

Згідно з китайським (східним) календарем, у кожного року є свій покровитель – одна з дванадцяти тварин. Як не дивно, але визначений східний знак впливає на долі людей. Тому вкрай важливо знати, під чиїм заступництвом буде майбутній рік, щоб добре підготуватися до його зустрічі.

2017 рік – рік Червоного Вогняного Півня. Він яскравий і демонстративний, елегантний і товариський. Здавна мудреці вважали, що стихія Вогню уособлює невпинний рух вгору і володіє неперевершеною життєвою енергією, відрізняється неймовірним прагненням до самовдосконалення і успіху.

Знаючи особливості стихії року, що наступає, нескладно спробувати задобрити господаря року з самого початку. Тоді всі дванадцять місяців до наступного Нового року будуть проходити весело, невимушено, щедро обдаровуючи нас подарунками долі.

Щоб знайти спільну мову з символом року, міська влада запросила на новорічне шоу Театр вогню «Сварожичі» з Черкас.

Театр вогню «Сварожичі» в Черкасах існує більше 5 років. У складі театру – 6 осіб (три хлопця та три дівчини). Всі актори – професіонали, володіють вогняними інструментами та ходять на ходулях. Сама назва походить від слов’янського бога Сварог, що означає бог вогню. Сварожич – це небесний божественний вогонь Сварога, за допомогою якого людина могла відкрити свою божественну природу, дану їй від народження.

Це не просто шоу, а справжній театр. Актори показують дійсно театралізоване дійство – виставу з сюжетом, хореографією, головними героями. У репертуарі Театру вогню – класична постановка «Я і ти», постановка в українському стилі «Чарка вина», бандитська «Чикаго», «Венеціанський карнавал». За допомогою стихії вогню «Сварожичі» розповідають про любов, показують історії піратські, українські, гавайські та інші. Це не просто шоу, а справді театр!Переглядаючи вогняне дійство, люди отримають енергію, естетичну насолоду.

Шановні містяни! Завітайте на площу міста, щоб задобрити прийдешній 2017 рік вогню!

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019