З Олександрії – по новомиргородський досвід

На Благовіщення освітяни Новомиргородщини зустрічали гостей – колег з Олександрійщини, адже у нашому райцентрі відбувся міжрайонний семінар керівників навчальних закладів Новомиргородського та Олександрійського районів з проблеми «Успішний керівник: мистецтво стратегії і тактики».

У Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 учасників заходу привітали голова Новомиргородської районної державної адміністрації Олександр Сенченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Єпанча, начальник відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Олена Полтавець.

Директор школи Тетяна Свистунова провела екскурсію школою та висвітлила основні шляхи розвитку навчального закладу в презентації «Інформаційно-освітній простір опорного навчального закладу». Третя школа вже декілька років поспіль має значні досягнення в районних та обласних етапах учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців конкурсу-захисту робіт Малої академії наук, випускники отримують високі бали у ЗНО, учні школи – активні учасники і переможці різних конкурсів для школярів.

Перед керівниками презентували свій досвід роботи зі створення умов для всебічного розвитку обдарованих учнів, розкриття їх інтелектуального та творчого потенціалу вчителі школи: Валентина Німчинова (українська мова та література), Тетяна Новохатченко (біологія), Валентина Щербина (хімія), Олена Яценко (математика).

У Златопільській гімназії м. Новомиргорода досвідом роботи щодо можливостей міжнародної співпраці в умовах перспективного розвитку української школи з директорами поділився Віталій Бирзул, директор закладу, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» у номінації «Керівник року – 2014». Гімназія є опорним закладом в районі по роботі з обдарованою молоддю та незмінним лідером у рейтингу шкіл району щодо переможців учнівських олімпіад та вихованців Малої академії наук. З презентацією «Інноваційна діяльність гімназії в контексті роботи з обдарованими учнями» перед керівниками виступила заступник директора з науково-методичної роботи, завідувач районної філії Малої академії наук «Акме» Оксана Козяр, а вчитель історії Оксана Бирзул поділилася досвідом щодо роботи з обдарованою молоддю.

Приємним та емоційним було спілкування учасників семінару з учнями гімназії – призерами обласних олімпіад та конкурсів: Валерією Чорною, Сергієм Коваленком, Іриною Денисюк, Сергієм Деревянком, Анастасією Рибалко.

У Капітанівській ЗШ І-ІІІ ступенів своїми секретами управлінської діяльності поділилася найдосвідченіший директор Новомиргородського району, лауреат обласної премії імені Василя Сухомлинського Людмила Овчаренко. Під час віртуального круглого столу «Технологія успіху управлінської діяльності директора школи» під мудрим керівництвом Людмили Григорівни директории навчальних закладів Новомиргородського та Олександрійського районів обговорили актуальні питання розвитку освіти.

Під час підведення підсумків семінару учасники відзначили професійну майстерність та досвідченість керівників навчальних закладів Новомиргородського району та високий рівень проведених у рамках семінару заходів. Незабаром директорський корпус Новомиргородського району відвідає навчальні заклади Олександрійського району для обміну досвідом.

Світлана Сергата.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018