З нагоди Дня захисника України.

Вже традиційно 14 жовтня українська громадськість на свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначає державне свято День захисника України. Цього дня ми шануємо людей, які присвячують частину себе відданому служінню на захист України, іноді жертвуючи власним життям та здоров’ям.

Напередодні цього свята в районному будинку культури зібрались учасники антитерористичної операції, трудові колективи установ, організацій та підприємств району, представники громадських організації, активісти волонтерського руху, керівники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Урочистості розпочались виконанням державного гімну, після чого до присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко. Керівники відзначили значимість цього свята багатьох поколінь українців привітали з днем мужності, патріотизму та самопожертви. В ході урочистої частини присутні згадали й тих хто нині відстоює нашу незалежність і суверенність на сході країни. Пам’ять про трьох загиблих земляків вшанували хвилиною мовчання. Після чого керівники району пам’ятними відзнаками Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради нагрудними знаками «За мужність і відвагу» нагородили вісьмох жителів нашого району учасників антитерористичної операції.

Також значна частина учасників АТО була нагороджена грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Від імені учасників АТО до присутніх звернувся голова громадської районної організації Олександр Вакуленко, який привітав своїх побратимів з Днем захисника України. Після завершення урочистостей в районному будинку культури відбувся концерт присвячений усім хто захищав, захищає і захищатиме Україну від ворожих зазіхань. До уваги глядачів були представлені тематичні хореографічні та вокальні номери підготовлені аматорськими колективами району.

За nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019