З нагоди Дня захисника України

14 жовтня українська громадськість на свято Покрови Пресвятої Богородиці відзначає державне свято День захисника України. Цього дня ми шануємо людей, які присвячують частину себе відданому служінню на захист України, іноді жертвуючи власним життям та здоров’ям.

Цього дня в районному будинку культури зібрались учасники антитерористичної операції, трудові колективи установ, організацій та підприємств району, представники громадських організації, активісти волонтерського руху, керівники органів державної влади.

До присутніх звернулись голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко. Керівники відзначили значимість цього свята для багатьох поколінь українців привітали з днем мужності, патріотизму та самопожертви. В ході урочистої частини присутні згадали й тих хто нині відстоює нашу незалежність і суверенність на сході країни. Пам’ять про трьох загиблих земляків вшанували хвилиною мовчання. Після чого керівники району вручили відзнаки Президента України «Учаснику антитерористичної операції» присутнім на заході учасникам АТО.

Також на сцені районного будинку культури активісти волонтерського руху Володимир Вакуленко, Юрій Стоянов та Василь Горобченко привітали учнів НВО «Новомиргородська ЗШ №3 – ДНЗ» з перемогою в районному етапі військово-патріотичних змагань «Захисник Кіровоградщин».

До уваги присутніх в залі в прямому ефірі була проведена трансляція виступу Президента України Петра Порошенка з Софійської площі в м. Києві. Де відбувся молебень християн України до Бога зі спільними словами молитви за Україну, її духовну єдність, подяки за отримання довгоочікуваної автокефалії та захист від ворогів. До речі участь у даному заході взяли й представники нашого району, що були присутні в цей час в столиці держави разом з першим заступником голови райдержадміністрації Людмилою Чорномор.

По закінченню трансляції та урочистої частини з нагоди державного свята відбувся тематичний концерт за участі солістів та аматорів районного будинку культури.

Також слід додати, що перед початком урочистих і святкових заходів, як і минулі роки, голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, голова районної ради Сергій Совенко та представник громадської організації учасників АТО Василь Горобченко відвідали центральне кладовище, де поклали квіти до могил загиблих земляків Євгенія Присяжного та Андрія Гурічева.

facebook.com/Новомиргородська-районна-державна-адміністрація

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019