Юні спортсмени: здобутки і надії…

Новомиргородський району у Спартакіаді області з легкої атлетики посів друге місце з результатом 2404 очки. Поступився результатами лише Олександрівщині, яка закріпилася на позиціях лідера з трьома тисячами очків.

Але порадували діти не тільки загальним результатом, але й низкою персональних досягнень. Наприклад, той факт, що всі виконали вимоги дорослих розрядів, багато про що говорить. Третій дорослий розряд виконали навіть дівчатка 2003 року народження Іванна Муравйова та Євгенія Сисько!

Не менше радості доставляє той факт, що наших легкоатлетів запрошують на Чемпіонат України – головний тренер збірної Кіровоградської області з легкої атлетики Володимир Абраменко уже на найближчий Чемпіонат запросив Дениса Баранова, Сергія Піддубного, Олександру Горохову, Олександру Литвинову та Анну Кузьменко. Якщо взяти до уваги, що в збірній всього 30-35 осіб – і з них п’ятеро новомиргородців, то стає зрозуміло, що постійні тренування під керівництвом Олександра Дарієнка таки дають гарний результат. А якщо NB по секрету повідомить, що на Чемпіонат України в липні мають поїхати у складі збірної області 10 новомиргородців, то нам залишиться лише тримати кулаки за удачу наших земляків.

На Спартакіаді команда нашого району складалася з 10 осіб 1999 року народження і молодше та 10 спортсменів 1998 року і старше. У старшій віковій категорії нас підтримали студенти, вийшла після народження дитини Олександра Миронюк – її синочку 9 місяців, а вона на дистанції 800 метрів завоювала бронзову медаль!

Звичайно, привезли й золоті медалі – наприклад, Денис Баранов був кращим на дистанції 200 метрів, Горохова Олександра – на дистанції 200 метрів., Денис Ганул – на дистанції 400 метрів з бар’єром.

Срібні нагороди здобули Владислав Петух (дистанція 400 метрів), Сергій Верживікін (800 метрів), Владислав Кваша (штовхання ядра), Кузьменко Аня (1500 метрів), Марина Мельничук (800 метрів), а також команда юнаків в естафеті 4х400. Бронзу здобули Василь Макодзеба (100 метрів) та, як ми вже зазначали, Олександра Миронюк.

– Ми б показали ще кращі результати! – зазначає тренер наших легкоатлетів. – Талантів дуже багато, проте фактично ми їх бачимо тільки у Новомиргороді. Села нашою увагою неохоплені. На Спартакіаду їздили цього разу тільки три представника села – Владислав Шепа, Дмитро Ганул та Владислав Петух з Коробчиного. Не проводяться у нас в районі змагання – і не приділяється досить уваги розвитку легкої атлетики у селах. А в Олександрівському районі щороку проводять районні змагання двічі, а то й тричі – це і стимул для місцевих самородків займатися собою, і можливість відшукати таланти у сільській місцевості, де їх дуже й дуже багато.

Ну, і маємо таку ж проблему, як і інші спортсмени, артисти тощо – фінансово важко кудись возити дітей, у спортшколи немає свого автобуса, а їздити доводиться й далеко, й з пересадками – і доводиться мріяти про скромніші результати, якщо діти вимучені такою дорогою.

А ми, земляки, все одно будемо мріяти про краще, вболівати і по можливості – підтримувати наших юних спортсменів.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019