Єдина краса – це здоров’я

Здоров’я – щастя для людини, найбільша цінність у житті.
Як є здоров`я день при днині, можливість є йти до мети.
Тоді є радість, успіх, диво, краса у крапепьці роси.
Тоді людина йде щасливо серед безмежної краси
Й чарівннсть світу відчуває. Для неї в хмурість – дні ясні.
Вона всі труднощі долає й співає радісні пісні.
Вона – здорова! Це чудово, бо їй нічого не болить.
Вона добро творить готова. Бажати, вірити, любить!

Здоровий спосіб життя все більше входить у наш повсякденний побут. Можливо лікуватися дорого, можливо ваблять принади пенсійного життя, обіцяні реформаторами, та й куриво з алкоголем постійно дорожчають, що змушує робити вибір на користь спорту, а можливо просто модно. Якби там не було, але хтось починає бігати, хтось обирає велосипед та й піша хода неабияк сприяє зміцненню здоров’я. А міцне здоров’я породжує бажання, дарує можливості, мотивує до активних дій, заохочує до спілкування. Адже здоров’я є сукупністю фізичних, духовних, соціальних якостей людини, що являється основою її довголіття і необхідною умовою здійснення творчих планів, умовою високої працездатності, створення міцної сім’ї, народження і виховання дітей. “Здоров я – це ще не все, але все інше без нього – Ніщо”, – так говорить народна мудрість.

Поки що не можна сказати, що це явище масове у Новомиргоподі, але все більше людей обирає здоров’я в перевагу сумнівним розвагам.

Отож, на одного прихильника з бігу у Новомиргороді побільшало. Ним став наш земляк Валентин Білопольський. Він і раніше займався спортом та з часом віддав перевагу бігу. Почав долучати до нього і сім’ю. Бігати просто так – добре, але захотілося і якихось емоцій. Отож, коли на одному із сайтів знайшов пропозицію до участі у масовому забігу, який щорічно проводиться 9 вересня, у День фізичної культури та спорту в Києві, і проходить в рамках грандіозного спортивного фестивалю Intersport Fest UA? не роздумував. Зареєструвався для участі у змаганнях сам та зареєстрував всю свою родину.: дружину, доньку та сина – притому у головнsй і наймасовішій частині цього спортивного свята – Intersport Fest UA, який передбачав забіг на 10, 5, 2 кілометри та новий, як для нас, вид спорту – скандинавська ходьба. Сплатив необхідний внесок, розмір якого залежить від того, коли ти зареєструвався – чим ближче до змагань тим дорожче. Та люди готові були платити і більші суми, адже крім можливості побігати, вони своєю участю допомогли і хворим діткам.

“Цього року ми вперше провели благодшний етап забігу. Кошти, зібрані на ньому, будуть спрямовані на придбання інфузійних насосів для відділення інтенсивної терапії в НДСЛ Охмадит для діток з важкими захворюваннями. Ми дякуємо всім, хто біг заради дітей та всім учасникам, які своїм прикладом надихають мільйони українців займатися спортом та вірити в свої сили», – розповіла директор мережі.

Хоча кількість місць велика та все ж обмежена, охочих дуже багато. Цього року воно зібрало близько 6 ООО бігунів з 12 країн світу. Серед яких були відомі українські спортсмени, артисти естради, діячі мистецтва. Притому учасники були різних вікових категорій, починаючи від дітей до людей похилого віку. Як розповідала дружина Валентина Білопольського – Людмила, попереду неї постійно була спина, напевне, найстаршого учасника змагань, 1933 року нарорження. І прибув він побігати по Києву з Німеччини. “Я весь час трималася біля нього, – розповідала Людмила, – соромно було відстати, якби не він. я б у відведении час не вклалася”.

Здолала дистанцію вчасно вся родина Білопольських. Тож усі отримали медалі та пакет фінішера, В якому були яблуко, банан, вода, круасан. Не абищо та все ж якась увага. Спонсором забігу на 5 кілометрів, в якому брала участь родина, виступила компанія “Orifflame”, тож саме компанія оплатила призи і медалі всім учасникам забігу. Та додатково надала кожному спортсмену фірмовий браслет та протеїновий батончик. До того ж Людмила є торговим представником цієї компанії, отож вона відчувала гордість за свою фірму.

Був ще і стартовий рюкзак, без якого забіг був би неможливий, адже в ньому знаходився стартовий номер учасника, під яким зареєструвався учасник забігу, карта маршруту, з якого все одно хтось збився, електронний чип для реєстрації результату.

Крім медалей, родина привезла зі столиці масу гарних вражень, безліч позитивних емоцій і бажання пробігтися по київській брущатці ще не Один раз. Закликає Валентин до участі в таких забігах всіх охочих. Звичайно, треба до них готуватися. Спробувати хоча б розпочати бігати. Головне і саме тяжке у починанні – це відірватися від дивану. Встати вранці, коли надворі прохолодно, а ковдра манить до себе таким приємним та ніжним теплом і хоча б для початку пройтися, а далі справа піде. все побіжить, покотиться. Ви відчуєте бажання удосконалюватися, набиратися сил, відчуєте як прибуває здоров’я. І тут вибору немає. Адже, як сказав знаний всім світом видатний хірург, науковець Микола Амосов: “Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина”.

Тож виходьте на стадіон, в спортзал, в парк і вперед за здоров’ям і будьте красивими.

Юрій Стоянов. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019