Як заробити на своїх фотографіях

Ця стаття для тих, хто тримає в руках фотоапарат не тиждень і не місяць. Для тих, хто дуже задоволений своїми знімками. Для тих, чиїми фотографіями захоплюються знайомі та рідня.

І в кого вже крутиться питання про те, як же можна обернути своє фотографічне хобі так, щоб воно почало приносити не лише емоційне, але і фінансове задоволення.

Якщо ваші фото шедеври обмежуються родинними фотографіями, або фото звітами про те, як ви сходили на вечірку, то тут я змушений констатувати, що заробити за допомогою таких знімків украй складно. Якщо ж те, що у вас виходить, має деяку художню цінність, тоді ласкаво просимо:

1. Отже, перший і найпростіший спосіб самоствердитися і спробувати отримати копієчку за ваші шедеври – це фотоконкурси. В Інтернеті щодня з’являється немислима кількість різних фотоконкурсів. Російські, іноземні та інші компанії організовують хто більш, хто менш серйозні змагання. Для початку раджу спробувати прості конкурси з дрібними призами. Наприклад, зараз, із наближенням нового року багато фірм призами у фотоконкурсах виставляють календарі на 2009 рік в яких розміщуватимуться знімки переможців. Це, по-моєму, гідний початок. Згодом можна спробувати взяти участь в конкурсах, де призом виставляються дорогі книги або годинники. Так само вистачає конкурсів з невеликими грошовими призами (40-70$). Для полегшення пошуку конкурсів дам пару посилань, які допоможуть вам у цьому:

www.photokonkurs.com – російськомовний ресурс, на якому постійно публікується інформація про фотоконкурси, що проводяться в Інтернеті.
www.photokonkurs.ru, а також можете спробувати знайти самостійно через пошукові системи (google.com, yandex.ru та інші)

2. Другий спосіб дещо енергоємніший. Сенс його в тому, що ви складаєте зі своїх кращих фотографій портфоліо, і розміщуєте на одному з ресурсів, що займаються віддаленою роботою для фотографів, дизайнерів і т.п. Цей метод краще освоювати лише після того, як спробуєте свої сили на конкурсах. Така моя порада. Ось вам парочка сайтів подібної тематики:
www.free-lance.ru
www.weblancer.net
www.freelance.ru

3. Мікростоки. Цей метод так само полягає у викладанні ваших робіт в Інтернет у пошуках потенційних покупців, але відмінність його від 2-го в тому, що більшість працюючих мікростоків – англомовні, і специфікою їх є не творча фотографія, а так звана «технічна». Стоки – це місце, де дійсно можна багато заробляти. Але технічна якість, що вимагається, і комерційна цінність знімків має бути на найвищому рівні. Всьому, що я сам розумію в мікростоках зараз, я навчився завдяки довгому досвіду підвищення технічної якості фотографій (різкість, кольори, шуми) і сайту www.microstock.ru . Це дійсно безцінний ресурс для новачків і людей з досвідом.

Успіхів! Знімайте! Продавайте!

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019