Вода – це життя… Але якщо вона чиста

брудна вода

(Продовження. Початок за посиланням)

А люди кажуть… використання майже протягом трьох років службового транспорту в корисних цілях, а виконання будівельних робіт без проектної та дозвільної документації, а незаконне звільнення з роботи працівника міської ради (ветерана-афганця) та 9-ти місячна судова тяганина з виплатою компенсації (тільки чомусь не з власної мерської кишені, а з бюджету за рішенням суду), а «дерибан» бюджетних коштів при ремонті доріг (згідно нормативних документів, виконання робіт такої якості не підлягає оплаті, а якість ви всі бачите, і думаю, що ця якість обов’язково буде зафіксована у пояснювальній записцв або ж в акті обстеження при розробці проекту на капітальний ремонт центральної вулиці міста, яка знаходиться в розробці Облавтодору, чи іншої проектної організації), а зараження території (чого тільки вартий розкішний смітник із всіляких нечистот, дохлятини, пластика на живописній території колишнього зоотехнікуму), а МАФи без документів на землю, без паспортів, практично на проїзжій частині вулиці (перехрестя вулиць Дудченка та Садової, кажуть, хтось із депутатів міської ради постарався… «Новомиргородський хліб»), а стягнення, інакше не назвеш, орендної плати за землю (без зареєстрованих договорів, без документів на землю, і не эдиний, а для кожного свій, різний, на розвиток інфраструктури), а роками не розглянуті звернення громадян, заяви на оформлення земельної документації… і т.д. і т.п… І все це не десь, не в Києві, а у нас, за якісь неповні три роки… Руки не доходять? Цього також недостатньо?

А як всі співали перед виборами: і корупційні схеми поламаємо, і асфальтний завод збудуємо, і виробництво тротуарної плитки налагодимо, і розвиток місцевих підприємств забезпечимо – роботу тільки місцевим!

А кого посадили? А якщо всі до вас були чесні, то де вибачення? А де працюють місцеві? В Польщі? А обман виборців? За це в деяких країнах дають по життєво. Звичайно, можна поспівати, можна пропустити повз вуха, можна подумати про якусь там помсту чи заздрощі, чи намагання таким чином самому дорватися, як в народі кажуть «до кормушки». Скажу всім: і лівим, і правим, партійним і безпартійним – у кожного на все свій час, а посада для пенсионера – це вже як зайцю стол-сигнал. Чи він є, чи його немає.

У нас вистачає порядних кандидатів і я готовий підтримати будь-кого, у кого є елементарне бачення функціонального розвитку життєво необхідних систем міста та бажання привести ці системи до якісної ритмічної роботи, Але якщо необхідно – я готовий, якщо земляки довірять зробити і показати, яким повинно бути наше місто навіть за мінімальну зарплату. Це ж тільки подумати, вже більше двадцяти п’яти років Незалежності, а десятки спеціалістів, місцевих вождів ніяк не можуть, ні, не правильно, не знають, не вміють і не хочуть, ні, мабуть знову неправильно, не вистачає розуму правильно з’єднати нас з отим бачком з чистою водою, який знаходиться на висоті майже 55 метрів! А може вони просто бояться… Труби старі, так хоч трошки щось, кудись тече чи в когось капає. А якщо під тиском уявляєте скільки фонтанів для всіх і такі різні по всьому місту! А так тільки один, І такий як вони хочуть чи бачать. І в фонтані є, а в квартирах?

І наради проводять, і семінари, і комісії, і навчання, і сесії, і листи пишуть, і заходи розробляють, і пальчиком посварять, і розумну мордочку скорчать, і листами обмінюються, і меморандуми підписують, і,обстежують, і піднімають питання, і програми розробляють: і чисте довкілпя, і питна вода, і місячник з благоустрою, і звітують, і фотографують, і беруть участь, і організовують, і беруть до уваги, і звертають увагу, і підтримують, і розуміють, і їздять, і зустрічають, і зустрічаються, і зарплату кругпеньку… своєчасно… без затримки… отримують і… А коли ви працювати почнете?

Тільки одного шкода… Часу… Життя проходить навіть без елементарного, але ви нас не обдурили. Ви просто втратили нашу довіру, ходите по вулицях, думаєте, які ми класні, Ні ми знаємо які ви… Знаєте, тягне потягне… отим, що в технікумі… з мішків. Посади пройдуть і виборні, і державні, і навіть не державні, а дітки запам’ятають і воду, і дорогу, і слова, і справи. Ну прямо як ми, зустрічаємося інколи і пішло а пам’ятаєш отой п… (так ви правильно подумали – пацан), а ота с… (то же вірно – сусідка), та він… та вона… Да-а-а-а… Обдурити можна всіх. Себе ніколи!!!

Один мудрий чоловік, а може жінка, може філософ, а може якийсь дивний древній, а може ще хтось, ну не знаю, але сказав: не бійся зрадника – він тебе просто зрадить, не бійся вбивцю – він тебе просто вб’є, а бійся байдужого – він тебе і зрадить і вб’є…

Люди, штовхайте їх отих байдужих і руками, і ногами, і язиком, і не бійтеся помилитися. Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Не бійтеся виборів.

Наприклад, в чудовому українському місті Львові за весь час його існування, при тому, що під ким він тільки не був, але ніколи за всю історію не було призначеного градоначальника. Весь час – це було вільне місто. Львів’яни обирали їх на той час, в якому вони були ефективними. Це місто з індивідуальною історичною архітектурною величністю, такий багатонаціональний за складом і різний за вірою, покручений, компактний, різноманітний, але єдиний. Навіть на сьогодні існують храми, в яких моляться віруючі різних націонапьностей, різних конфесій, на різних мовах в різний час, але спокійно, тому що Бог один… Пам’ятайте, один – для всіх і його не обманеш…

Бережіть себе і Україну.

Слава Україні!!!

Дмитро Мостовий.  (Новомиргородщина)

Порив водогону на території зоотехнікуму виявлено 6 липня цього року. ліквідували 16. От вам і десятиденний дебет. Куди вода дівалася десять днів, і скільки її витекло? Порив ліквідували (це вже шостий чи сьомий в одному й тому ж місці, а яму залишили, мабуть не впевнені в якості ремонту, або ж. щоб сміття людям було куди викидати, або поки хтось вночі на мотоциклі влетить!!!

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019