Вітаємо наших юних науковців!

17 лютого на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. На конкурсі було представлено більше 500 дослідницьких проектів від юних науковців з усієї області. Активно до нього долучилися і представники Новомиргородського району.

Свої дослідження представляли вихованці районної філії «Акме» Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості та члени наукового товариства учнів «Горизонт» Златопільської гімназії. У секції «Хімія» Легоцька Тетяна та Горохова Олександра, секції «Біологія» Бардіна Анастасія (учениці НВО «Новомиргородська ЗШ №3 – ДНЗ»), у секції «Мистецтвознавство» Грек Алла (учениця Панчівської ЗШ), у секції «Математика» Кушнірова Катерина, у секції «Фізика» Чорна Валерія та Каханова Юлія, у секції географія Чорна Валерія та Сергата Наталія, у секції «Психологія» Рибалко Анастасія, у секції «Валеологія» Волошин Вікторія (учениці Златопільської гімназії).

Всі учасники отримали схвальні відгуки членів журі, показали вміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, логічно доводити актуальність досліджуваних проблем, захищати свої ідеї, відстоювати власну позицію, брати участь у дискусії.

У підсумку Волошин Вікторія з роботою «Вплив добового біоритму учнів на розумову працездатність та сон» зайняла І місце в секції «Валеологія» та отримала можливість презентувати своє дослідження в місті Києві, Чорна Валерія з роботою «Підвищення ефективності видобування сонячної енергії в межах концепції розумний будинок» отримала диплом І ступеня в секції «Теоретична фізика» та представлятиме нашу область на Всеукраїнському етапі конкурсу, а також нагороджена диплом ІІ ступеня в секції «Географія» з роботою «Розвиток вітро- та геліоенергетичного потенціалу України (на прикладі Кіровоградської області)», Грек Алла з роботою «Архітектура Новомиргорода і Златополя на поштівках початку ХХ століття як джерело вивчення історії і культури краю» має диплом ІІ ступеня в секції «Мистецтвознавство» і дипломом ІІІ ступеня нагороджені Кушнірова Катерина з роботою «Маріуц Корнеліс Ешер – геометрія і мистецтво» в секції «Математика», Каханова Юлія з роботою «Розрахунок еколого-економічної ефективності впровадження біогазової установки в економіці малого міста» в секції «Фізика», Рибалко Анастасія з роботою «Психологічна готовність педагогів до впровадження освітньої реформи» в секції «Психологія» та Сергата Наталія з роботою «Особливості національного та мовного складу населення Кіровоградської області та Новомиргородського району» в секції «Географія».

Варто відзначити, що цей етап – підсумок важкої і цілеспрямованої діяльності як вихованців, так і їхніх керівників. Адже вибір теми, пошук матеріалів, оформлення роботи, створення презентації, написання контрольних робіт і очний захист роботи – процес досить складний. Щиро вітаємо переможців з особистим досягненням на науковій ниві. Ми пишаємося вами та вашими успіхами! Нехай уся ваша подальша наукова діяльність буде такою ж захоплюючою, приносить задоволення та нові перемоги! Бажаємо вам нових успіхів та реалізації свого потенціалу.

Оксана Козяр,  NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019