Відремонтовано чергові палати в РТМО «Новомиргородське»

27 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко здійснили робочу поїздку до стаціонарного відділення РТМО «Новомиргородське».

В медичному закладі саме завершився капітальний ремонт трьох палат в терапевтичному відділенні. Ремонтні роботи в одній з палат були організовані та здійснені за кошти директора ТОВ «Прищепівка», депутата районної ради Миколи Свистунова, який теж цього дня завітав до лікувального закладу. Дві інші палати було відновлено силами районного бюджету.

Начальник РТМО «Новомиргородське» Сергій Пойда ознайомив усіх гостей з роботою терапевтичного відділення та продемонстрував стан відновлених палат. Керівник закладу відмітив якість проведених ремонтних робіт та підвищення рівня комфортності для пацієнтів відділення. Окремо Сергій Пойда щиро подякував директору ТОВ «Прищепівка», депутату районної ради Миколі Свистунову.

Крім, організації ремонту, Микола Юрійович потурбувався і про внутрішній інтер’єр в відновленій палаті – за власні кошти він придбав сучасні койки для хворих та відповідні меблі, які тут були і встановлені. Таким чином, ще декілька палат в терапевтичному відділенні набули сучасного вигляду, а пацієнти отримали комфортні умови лікування у закладі.

Очільник району Олександр Сенченко оглянувши результати проведених ремонтних робіт, насамперед, висловив слова вдячності Миколі Свистунову за небайдужість у вирішенні проблем району на благо жителів Новомиргородщини. Також Олександр Сенченко наголосив, що районна влада продовжує діалог з представниками соціально-відповідального бізнесу результатом, якого буде впровадження ще не одного соціального проекту.

Разом з тим кошти районного бюджету і в наступному році максимально ефективно будуть використовуватись для вирішення соціальних питань.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019