В районі дітям створено оптимальні умови для відпочинку та зміцнення здоров’я

З настанням літніх шкільних канікул в навчальних закладах району розпочали свою діяльність дитячі табори відпочинку з денним перебуванням школярів. Тут дітвора має можливість відпочити від продуктивного навчального року, цікаво провести своє дозвілля, набратися сих та енергії на наступний навчальний рік. Загалом органами районної влади організовано діяльність 13 мовних та 3 спортивних таборів, в рамках яких діє ще ряд профільних гуртків різної тематики та спрямованості для змістовного і цікавого відпочинку дітей. Діти забезпечені повноцінним дворазовим харчуванням та можуть відвідувати табір шість днів на тиждень.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко протягом тижня відвідав ряд навчальних закладів, де зараз оздоровлюються школярі. Керівник району ознайомився з умовами відпочинку дітей, поспілкувався з педагогами та керівниками навчальних закладів. Олександр Олегович відзначив належну організацію відпочинку дітей, наповнюваність та тематичну різноманітність їхнього дозвілля. Крім того, в Листопадівській загальноосвітній школі голова райдержадміністрації оглянув перебіг ремонтних робіт з заміни вікон на енергозберігаючі. На ці заходи з районного бюджету виділено 140 тис. грн., вікна вже встановлен,і зараз вживаються заходи з облаштування відкосів. Тут же, Олександр Сенченко разом з начальником відділу освіти, молоді та спорту Олександром Єпанчею поспілкувались з директором школи Миколою Грабовим та Листопадівським сільським головою Володимиром Скочком. Керівники обговорили подальші спільні дії для забезпечення існуючих потреб школи.

Перебуваючи в Новомиргородській ЗШ № 1 очільник району ознайомився з роботою літнього табору та з директором школи Аллою Жовнір обговорили ряд потреб школи, які необхідно вирішувати найближчим часом.

Підводячи підсумки робочої поїздки по навчальних закладах Олександр Сенченко відзначив, що районною владою вжито дієві заходи для збереження та розвитку існуючої мережі пришкільних таборів з денним перебуванням. Дітям створено оптимальні умови для відпочинку та зміцнення здоров’я, протягом періоду роботи таборів діти отримають масу позитивних емоцій та в доброму настрої підуть на літні канікули.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019