В приміщенні колишнього клубу культури колгоспу імені Чкалова хочуть створити спортивний комплекс

Новомиргородська міська рада, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради No7 від 13 січня 2017 року, оголошує конкурс з відбору виконавців робіт по оцінці приміщення колишнього клубу культури колгоспу імені Чкалова, який розташований в м.Новомиргороді по вулиці В`ячеслава Чорновола,45/14 А.

Конкурс відбудеться в актовому залі Новомиргородської міської ради 25 лютого о 14.00 годині.

Заяви про приймання участі у конкурсі подавати в приймальню міського голови з 20 січня по 20 лютого в запечатаному конверті, на якому повинно бути зазначено: «На конкурс з відбору виконавців робіт по оцінці приміщення колишнього клубу культури, яке
розташоване в м.Новомиргороді по вулиці В`ячеслава Чорновола,45/14 А».

Мета конкурсу: надання в оренду приміщення колишнього клубу культури для створення спортивного комплексу.

rada-novomirgorod.gov.ua

2 Відповідей в “В приміщенні колишнього клубу культури колгоспу імені Чкалова хочуть створити спортивний комплекс”

 1. casio
  26.01.2017 в 21:14 #

  Краще в центрі в домі куоьтури зробили той спорт комплекс , а оті танці і пісні які іноді бувають в центральному домі культури перенести в чкаловський клуб .

 2. PIKABU
  01.02.2017 в 12:34 #

  Танці та пісні потрібні майже для всіх кому важливий соціально культурний розвиток, та виховання молоді з прививанням любові до наших традицій та культури. Залучення до організації виступів різних поколінь, та ентузіазм організаторів, дає відчуття учасникам виступів бути частиною культурно освітньої спадщини для наступних поколінь.
  Це все завжди виглядало занадто бутафорським. Показна штучність подібних дійств, ще в радянські часи, дала ось ці результати.
  ” а давайте зробимо в центрі города качалку” :03:
  Єслі будем ходить в качалку, а не в будинок культури, то будемо накачаними, і некультурними. Як в Луганскі. Воно тобі треба?

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018