В обласних сільських спортивних іграх ми були на висоті

29 вересня в смт.Олександрівці збірна Новомиргородського району взяла участь в обласних сільських спортивних іграх серед кращих спортсменів області.

Позмагатися за спортивну першість з`їхалися 12 збірних команд районів області. Боротьба у різних видах бупа видовищною і посправжньому запеклою. Наші здобуткитки наступні:

– у змаганнях з волейболу наша команда виборола ІІ місце (грали Рижичков Ігор, Шевела Андрій, Сирота Сергій, Маньківський Олександр, Яструбецький Андрій, Юхимчук Володимир, Меркоєв Артем – тренер – Марінов Олександр Іванович;

– армспорт – ІІІ місця у Невмитої Анни та Шевели Андрія, четверте у Невмитого Олександра;

– в легкоатлетичній естафеті наші спортсмени зайняли четверте місце;

– канат перетягували завзято, але знайшлися сильніші, тому у нас п’яте місце;

– найвагомішим нашим здобутком стала перемога в змаганнях спортивних сімей. В естафетному проходженні нашій команді не було рівних. Як результат, в даній програмі ми здобули пам`ятний кубок, медалі та перемогу. Склад спортивної сім’ї – Яйкун Артем, Конопат Світлана та її син Конопат Сергій.

Таким чином, даними спортивними здобутками ми вкотре підтвердили титул одного із найспортивніших районів Кіровоградщини.

Варто зазначити, що наші спортсмени приймають участь у всіх спортивних заходах області. Є перемоги, є досягнення, є здобутки і це все завдяки тому, що ми забезпечені фінансуванням спортивно-масових заходів на весь 2018 рік, кошти на які виділено з районного бюджету.

Д. Купріянов. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019