В Новомиргородському районі побудують нову лікарську амбулаторію

Пріоритетним напрямком роботи районної влади в році, що розпочався залишається розвиток та підтримка медичної галузі району. Одним з наймасштабніших проектів запланованих в 2018 році в цій галузі, буде будівництво нової, сучасної лікарської амбулаторії у с. Панчево, медичний заклад буде забезпечений належним обладнанням та службовим транспортом.

Даний проект реалізуватиметься на виконання Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» прийнятий Верховною Радою України наприкінці минулого року за поданням Президента України. Згідно проекту амбулаторія займатиме площу 260 м. кв. та земельну ділянку 0,5 га. На території також буде службове житло та гараж для медичного транспорту.

З метою визначення місця розташування амбулаторії та обговорення ряду технічних моментів 5 січня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор та начальник КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Криворучко здійснили робочу поїздку до с. Панчеве. На місці керівники району спільно з сільським головою Володимиром Боськом визначили місце розташування майбутньої амбулаторії та обговорили технічні деталі майбутнього будівництва з депутатами сільської ради і членами виконкому.

Олександр Олегович підкреслив, що всі роботи проводяться за кошти державного бюджету, з бюджету сільської ради необхідно лиш залучити кошти на розробку детального плану території це близько 55 тис. грн. Роботи заплановано провести в найкоротші терміни, аби вже в цьому році перші пацієнти мали змогу відвідати новий медичний заклад.

Також очільник району відзначив, що районна влада докладе зусиль і для того аби в новому медичному закладі працював і кваліфікований лікар. Головним критерієм будівництва амбулаторії в с. Панчево є географічне розташування населеного пункту, таким чином отримувати медичну допомогу зможуть і жителі найближчих сіл, і значна кількість населення безпосередньо в самому селі.

Підсумовуючи результати поїздки до Панчевого голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, відмітив що дуже приємно розпочинати рік з такого масштабного й необхідного проекту та відзначив що в цьому році сільська медицина не буде позбавлена увагою органами влади всіх рівнів.

nmrda.kr-admin.gov.ua

 

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019