В Новомиргородській ЗОШ № 2 розпочались роботи з ремонту спортивного залу

В Україні триває пора шкільних канікул – дітвора відпочиває від напружених занять, набирається сил та енергії на наступний навчальний рік. І саме в цей період часу адміністрація навчальних закладів та органи влади мають можливість підготувати начальні заклади до їх подальшої діяльності – провести поточні ремонти, облаштувати прилеглі території, тощо.

Так в Новомиргородській ЗОШ № 2 розпочались роботи з ремонту спортивного залу. Крім звичної покраски полу, цього разу тут буде замінено вікна на нові енергозберігаючі та планується оновити стелю і стіни, замінити освітлення.

Саме з метою інспектування організації цих процесів 1 серпня школу відвідали голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча. В цей день тут розпочались роботи з заміни вікон в спорт ивному залі.

Керівники ознайомились з об’ємами робіт, що необхідно виконати, узгодили деякі технічні моменти, відмітимо, що всі роботи проводяться за кошти районного бюджету. Коментуючи побачене Олександр Сенченко відзначив, що районна влада продовжує роботу зі створення комфортних та належних умов для учнів навчальних закладів району.

Подібні проекти й в подальшому впроваджуватимуться на усіх соціальних об’єктах району незалежно від місця їх розташування – чи то місто чи село, або ж школа чи ФАП.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018