В Новомиргородській амбулаторії замінено вікна на суму 1340 тис.грн.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності районної влади залишається розвиток та постійна підтримка медичної галузі. За стан справ в медицині керівництво району несе особисту відповідальність, як перед вищими органами державної влади, так і перед жителями нашого району.

Всі проблеми, що протягом останніх років виникали в медичних установах вирішувались оперативно та якісно. Районна влада продовжує працювати над створенням комфортних умов для хворих, що звертаються за допомогою та персоналу медичних установ.

Минулого тижня голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко відвідав КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», де поспілкувався з керівником установи Оксаною Криворучко про існуючі проблеми та перспективи подальшої діяльності медичної установи. Зараз в закладі завершується заміна вікон на нові енергозберігаючі вартість робіт складає 1340,6 тис. грн. – кошти районного бюджету.

Крім того, в цьому році було проведено поточні ремонти в кабінетах прийому лікарів. Також було придбано програмне забезпечення на 12 робочих місць для роботи лікарів вартістю 84,9 тис.грн. Олександр Сенченко відзначив, всі ці заходи мають значно сприяти і роботі лікарського персоналу, і перебуванню хворих в закладі.

Можна додати, що й минулий рік для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» був досить продуктивний в 2017 році було проведено часткову заміну вікон та вхідних дверей у Новомиргородський амбулаторії на загальну суму 142,9 тис.грн. – кошти районного бюджету та проведено реконструкцію покрівлі в тій же амбулаторії на суму 1074,9 тис. грн. (з яких 1035 тис.грн.- кошти обласного бюджету, 39,9 тис.грн.- кошти районного бюджету). Також в тому році для покращення матеріально-технічної бази Центру первинної допомоги та забезпечення відповідно було придбано обладнання на загальною вартістю 232,5 тис. грн. За ціі кошти було придбано : два електрокардіографи, 3 холодильники, стерилізатор повітряний, 12 ноутбуків, 2 стаціонарні комп’ютери та багатофункціональний пристрій.

Всі перелічені заходи дали можливість вивести заклад на належний рівень діяльності, зараз приміщення цілком підготовлене до початку опалювального сезону, а заходи проведені протягом року з енергозбереження вже в наступному році дадуть свої результати у вигляді зекономлених гігокалоріі та коштів районного бюджету.

facebook.com/Новомиргородська-районна-державна-адміністрація

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019