В гостях у ветерана

08 та 09 травня світова спільнота, а разом з нею і весь український народ відзначають День пам’яті і примирення та 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні всі ми вшановували пам’ять про мільйони загиблих в 1939-1945 роках під час найжахливішої найжорстокішої війни в історії людства. В боротьбі проти нацизму полягли мільйони українців – військових та мирних жителів і пам’ять про них ми бережемо і будемо берегти вічно.

В Новомиргородському районі залишилось 11 учасників бойових дій у Другій світовій війні – 11 свідків, що на собі відчули жахіття війни, і в той же час кожен них, ризикуючи власним життям, хоч на годину, чи на хвилину наблизив свято великої Перемоги, подарував мир і злагоду усьому світу.

Напередодні свята Перемоги голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко завітали в домівку до кожного ветерана аби особисто привітати з святом перемоги та подякувати їм за їх ратний подвиг. Крім почутих слів подяки й привітань ветерани отримали й продуктові набори від керівників району. Також Олександр Сенченко та Сергій Совенко поспілкувався з ветеранами з питань буденності.

Зважаючи на поважний вік кожного з них, то головними питаннями, що їх хвилюють це медичний та соціальний захист. Нарікань на роботу відповідних установ від ветеранів не було – всі вони отримують відповідні пільги, а їх здоров’я перебуває на особливому контролі медиків району. Частина ветеранів проживає разом з своїми дітьми чи близькими адже кожному з них понад 90 років і обійти себе самостійно не кожен в змозі. Хто немає поруч близьких людей тих відвідують працівники соціальної служби, посильну допомогу надають й учні навчальних закладів.

Підсумовуючи результати зустрічей з ветеранами голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відзначив, що незважаючи на той час, який відділяє нас від травня 1945 року нинішні і наступні покоління завжди пам’ятатиму героїзм і самопожертву тих хто звільнив світ від нацизму.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019