У рамках створення в центрі зони для родинного відпочинку

Біля оновленого фонтану в центрі Новомиргорода з’явилася місцева родзинка – лавка для закоханих. Місце, де вона встановлена, готували заздалегідь – тут розбиті квітники, тому молодь вже зараз потягнулася на цю лавку для фотосесій. А одними з перших – прямо у день встановлення нової лавки – тут фотографувалися молодята.

Значно більше роботи потребує створення дитячого кафе – воно будується з нуля між приміщеннями супермаркету АТБ та управління агропромислового розвитку.

– Ця земельна ділянка виділена саме для дитячого закладу харчування, – пояснює міський голова Ігор Забажан. – Створення такого кафе було одним з пунктів моєї передвиборчої програми – я в тому зацікавлений і як міський голова, який турбується про дозвілля городян, і як батько, який теж періодично хоче вийти кудись зі своїми дітьми. Інвестори, які будують це кафе, попереджені, що ніякого алкоголю в цьому закладі не має бути.

Викликає запитання городян той факт, що кафе будується впритул до двох сусідніх приміщень. Маю зазначити, що підрядники мають всі погодження, більше того, з’ясувалося, що власники всіх трьох приміщень зацікавлені в такому щільному розташуванні, адже наші люди мають звичку кожен потайний закуток перетворити на смітник.

У Новомиргороді дійсно на сьогодні немає закладу харчування, де комфортно почувалися б непитущі жінки, діти та молодь. Останнім таким закладом була піцерія. Після того, як вона закрилася, чимало людей почали нарікати на відсутність закладу такого типу. Тому пам’ятайте, що ми самі визначаємо, яким буде наше місто. Якщо ми будемо привчати молодше покоління до культури, і в тому числі культури спілкування за чашкою кави чи морозивом – ця звичка їм знадобиться на багато-багато років.

Пригадайте: тривалий час існувало кафе, напевне, ще за часів Радянського Союзу – воно було розташоване в приміщенні, де зараз перебуває відділення «Нової пошти». Заклад був скромний, проте – він був! І нагадував батькам, що діти потребують певної уваги, що родина – це не тільки ті люди, які живуть в одній квартирі, але й ті, хто залюбки проводить разом час, накопичуючи багато прекрасних спогадів.

Тому побажаємо успіхів людям, які зібралися зробити для мешканців Новомиргорода та гостей міста добру справу. І чекаємо на відкриття – міський голова стверджує, що до кінця 2016 року новий заклад розкриє перед відвідувачами свої двері.

За NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019