У Пурпурівці з’явиться повноцінний дитячий садок

16 серпня голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко та начальник відділу освіти Олександр Єпанча здійснили робочу поїздку до села Пурпурівка, де відвідали місцевий навчальний заклад та ознайомились зі станом реорганізації Пурпурівського навчально-виховного комплексу.

Як вже повідомлялося, в рамках реформування системи освіти району на Новомиргородщини створено один освітній округ до якого входять 4 навчально-виховні об’єднання в складі яких перебувають усі навчальні заклади району. Натомість Пурпурівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад реорганізовано в Пурпурівський навчально-виховний комплекс І ступенів-дошкільний навчальний заклад учні ж середніх і старших класів з 1 вересня будуть підвозитись до Новомиргородської ЗОШ № 3.

Олександр Сенченко та Олександр Єпанча разом з сільським головою Василем Трохименко оглянули навчальний заклад, який найближчим часом буде переплановано для того аби відвідувати його мали змогу дошкільнята. Зараз діти відвідують дитсадок лише в теплу пору року, через відсутність опалення в приміщенні дитсадка. В процесі реорганізації школи, приміщення навчального закладу, за рахунок вивільнення частини класних кімнат, буде розділено між початковою школою та дошкільним навчальним закладом. Також тут планується встановити додатковий котел для покращення опалення приміщення.

Очільник району та керівник відділу освіти оцінили об’єми запланованих робіт та визначили їх черговість. Також керівники поспілкувались з присутнім педагогічним колективом, надали роз’яснення стосовно подальшої діяльності навчального закладу та підвезення учнів. Ще ряд питань, які виникли у педагогів будуть вивчені спеціалістами відділу освіти і теж роз’яснені освітянам.

Підсумовуючи результати робочої поїздки голова райдержадміністрації Олександр Сенченко зазначив, що така реформа освіти в державі назріла вже давно, адже відтепер кошти виділяються на кожного учня і створення освітнього округу та опорних шкіл це вимога часу. Малокомплектні школи, навіть не зважаючи на високий професійний рівень педагогів та їх досвід, не в змозі забезпечити учня тим багажем знань, який буде надано в повноцінному укомплектованому класі опорної школи.

Говорячи конкретно про Пурпурівський навчальний заклад, то слід відмітити що завдяки правильному підходу до реорганізації школи в селі з’явиться повноцінний дитячий садок, який можна відвідувати протягом всього року.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019