У Новомиргородському та Маловисківському районах найбільший рівень забрудненості води в області

брудна вода

Кіровограський обласний лабораторний центр провів вибіркові лабораторні дослідження проб питної води в області за показниками якості та безпеки.

Протягом І кварталу проби для досліджень відбирались з централізованих та нецентралізованих джерел водопостачання, а також локальних водогонів на 18 адміністративних територіях області.

Згідно дослідження, найбільший рівень забрудненості води в області – у Маловисківському та Новомиргородському районах. У складі води в цих районах виявили амоній, нітрити,  нітрати, перманганатну окиснюваність, хлориди та сульфати. Вода також має каламутну забарвленість, загальну жорсткість та сухий залишок. У таких районах як Гайворонський та Голованівський вода також характеризується загальною жорсткістю, каламутністю, сухим залишком, наявністю нітратів, сульфатів, хлоридів, амонію та нітритів.

У воді в Знам’янському районі наявні хлориди, амоній та нітрати. У Світловодському районі у воді виявили загальне залізо. В Олександрії та Олександрійському районі вода має каламутне забарвлення та значну кількість нітратів.

Найчистіша вода виявилася у Петрівському, Устинівському, Онуфріївському, Компаніївському, Долинському та Добровеличківському районах. Там, за даними лабораторного центру, не було виявлено нітратів, нітритів та забруднення за іншими санітарно-токсикологічними показників.

zlatopil.com.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018