У Новомиргородському районі ліквідовано три ФАПи та три школи

Депутати районної ради на останній сесії прийняли рішення скоротити мережу закладів освіти та охорони здоровʼя. Врешті на підставі того, що мешканці Лікарева, Бровкового та Крупського по факту отримують медичні послуги в інших населених пунктах, ФАПи у цих селах було вирішено ліквідувати, а працівників цих закладів скоротити.

– У Лікаревому працівник ФАПу все одно не міг працювати на своєму робочому місці, приміщення не витримувало ніякої критики, – зазначив заступник голови райдержадміністрації Сергій Совенко. – Прийом вівся або на дому у медика, або люди їздили у Новомиргород. Зараз після скорочення цього закладу приміщення буде передано до власності міськради. Подібна ситуація склалася також у Бровковому та Крупському.

Школи будуть ліквідовані у Лікаревому, Бирзуловому та Защиті. Слід зазначити, що всі три школи не функціонують. Лікарівські учні їздять шкільним автобусом у Коробчине чи Новомиргород, школа у Защиті не працює вже сім років, діти навчаються в Йосипівці, а в Бирзуловому приміщення школи навіть частково розібране.

Міська рада, за словами Сергія Совенка, запевняє, що у Лікаревому у приміщенні колишньої школи буде створено ще одну комунальну бібліотеку. Втім (зазначимо від редакції, ця інформацію на сесії не звучала) гарна бібліотека – справа не з дешевих, а завезення в село старої літератури навряд чи зробить заклад популярним. А чи знайдуться кошти на гарні нові книги – питання залишається відкритим.

Поки що відомо одне – з балансу районного відділу освіти та відділу охорони здоровʼя приміщення та відповідальність за них зняті, а місцеві ради це майно одержали у розпорядження.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019