У Новомиргородській РДА новий заступник голови

25 вересня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів чергову апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та закладів соціальної сфери району, в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

Розпочав голова райдержадміністрації Олександр Сенченко з подяки усім керівникам які взяли участь в підготовці та представлені Новомиргородського району на міжнародній виставці Агроекспо-2017. Далі представив присутнім першого заступника голови райдержадміністрації Людмилу Анатоліївну Чорномор.

В ході наради очільник району заслухав присутніх керівників з питання, щодо роботи відповідних установ та стану справ в кожній галузі соціально-економічного розвитку району. За результатами доповідей головою райдержадміністрації було дано ряд доручень та пропозицій. Серед яких належний контроль та дотримання плану-графіку проведення ремонтних та будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури району, завершення підготовки до опалювального сезону.

На кінець наради Олександр Сенченко доручив присутнім керівникам організувати на підвідомчих територіях роботи з благоустрою.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2018