У Новомиргородській міськраді закликають до звільнення директора Укрзалізниці

На останній сесії міськради депутат Вадим Бестаченко запропонував написати звернення на імʼя Президента України Петра Порошенка з проханням звільнити директора Укрзалізниці. Причини такого рішучого кроку – зміна графіку руху потягу «Київ-Одеса».

– Раніше цей потяг ходив щодня, – пояснює депутат Вадим Бестаченко. – Він взагалі є єдиним потягом далекого сполучення, який проходить через нашу залізничну станцію. Наявність цього потягу стала причиною, чому багато новомиргородців відпустили дітей на навчання саме в Київ та Одесу. Сам такий. Потяг дає можливість у досить комфортних умовах і за доступні гроші регулярно їздити до місця навчання (а в багатьох випадках – і до місця роботи). І зараз, коли потяг почав ходити раз у три дні, у нас виникли проблеми. Я вважаю, що так порушуються наші конституційні права.

Цікаво, що звернення новомиргородців до дирекції Одеської залізниці завершилися тим, що їх проінформували: потяг завжди був завантажений, а відповідно – рентабельний. Але зараз все більше людей користуються послугами залізничного перевезення, вагонів почало бракувати – тому вирішили надати перевагу іншим, так званим «пріоритетним» напрямкам.

Потяг «Київ-Одеса» має особливу вагу не лише для новомиргородців та мешканців нашого району, але й, наприклад, для жителів Маловисківщини.

Міський голова Яків Немировський запропонував просто попросити відновити графік руху потягу. Цю ідею підтримали й його заступники.

Проте Вадим Бестаченко наполягав, що просити треба й відповідальності для тих, хто порушує наші права! І в такому випадку, можливо, звичний для нас графік руху і відновлять. В усіх інших випадках ми просто отримаємо відповідь – чому не виходить це зробити. Депутат також зазначив, що є пропозиція провести спільну сесію з Маловисківською міськрадою, щоб просувати ідею відновлення графіку руху потягу разом.

Врешті депутати міської ради прийняли рішення, що напишуть цілих три листа – до Президента, у Кабмін та власне в дирекцію Укрзалізниці.

А от текст листа тільки доручили розробити. Тому про його зміст в тій редакції, в якій він вирушить по офіційних установах, ми нічого повідомити не можемо.

Олена Белінська.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019