У Новомиргороді вступила в силу заборона торгівлі алкоголем у нічний час

Скарги від городян на порушників спокою у нічний час надходили вже тривалий час. Після вивчення досвіду міст, де існує заборона на торгівлю спиртними напоями у нічний час, було вирішено запровадити таку заборону і для Новомиргорода.

На сайті міської ради з᾿явилася інформація з цього приводу:

“З метою упорядкування торгівельної діяльності на території міста, враховуючи скарги мешканців міста щодо порушень громадського порядку у нічний час доби рішенням виконавчого комітету Новомиргородської міської ради від 07 серпня 2017 року № 255 «Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом» за- боронено з 01.09.2017року по 30.12.2017 року на території міста Новомиргород роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 23.00 год. до 05.00 год. у стаціонарних, виносних та пересувних об’єктах торгівлі, цілодобових магазинах, малих архітектурних формах, барах, кафе, ресторані, розважальних закладах міста».

Якщо письмове попередження про обмеження не призведе до упорядкування торгівлі алкоголем і споживачі цього продукту продовжать заважати відпочинку громадян, звертатися потрібно до поліції.

За словами заступника начальника Новомиргородського відділення Маловисківського відділу поліції Валерія Ситника, правоохоронні органи можуть накладати адміністративні стягнення, розмір яких починається від 500 гривень. Проте покарання таким стягненням не обмежиться – інформація про неправомірну торгівлю передається до податкової.

NB.

3 Відповідей в “У Новомиргороді вступила в силу заборона торгівлі алкоголем у нічний час”

 1. PIKABU
  18.09.2017 в 12:54 #

  Оце дибіли, нє?
  Наприклад в когось день народження, чи весілля в ресторані, людина після 23 00 бачить що вже майже все повипивали і гості додому не збираються. То як буде діяти ця заборона?
  Правильно, ніяк!
  А щоб зрозуміти чи заборона дієва в принципі, треба порівняти кількість скарги від городян на порушників спокою у нічний час до, та після заборони.
  А цього ніхто не зробить, а якщо і скажуть що скарг менше і заборона дієва, то цього не можна буде перевірити.
  Висновок: Скарги не є причиною заборони.
  Так чому ж заборонили?

  До речі ваги Ситнику вже придбали? Нє? :)
  Бо якщо немає що робити, то нехай вивчивши досвід інших міст зробить круговий рух на перехресті вулиць Гурічева та Присяжного.

 2. Koketka
  07.10.2017 в 16:13 #

  :) В АТБ як продавали до заборони спиртне так і продають. сказали, що оскаржать у суді, якщо що

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019