У Новомиргороді продовжують реалізовувати заходи “Безпечне місто”

Центральна частина Новомиргорода, де діє обмеження на рух автотранспорту, повинна стати безпечною для пішоходів. Саме тут, на прилеглій до центрального парку території, масово прогулюються батьки з дітьми та відпочиває молодь. На жаль, кількість водіїв, що нехтують попереджувальними знаками тільки зростає.

Міською владою було прийнято рішення радикально змінити ситуацію. Щоб забезпечити безпеку пішоходів та збереження нового покриття площі були встановлені бетонні обмежувачі та металеві боларди.

Додатково, по периметру встановили відеоспотереження, яке дозволило притягати до адмінвідповідальності водіїв – порушників.

Для цивілізованого та сучасного регулювання в’їзду – виїзду транспортних засобів, які мають на це право відповідно до вимог ПДР, закуплено та введено в дію спеціальне обладнання.

З 6 лютого в’їзд до пішохідної зони у Новомиргороді будуть регулювати спеціальними конструкціями – автоматичним шлагбаумом з електронним керуванням.

Пульти дистанційного керування отримали громадяни, які проживають в зоні дії обмеження та адміністрації установ, організацій і спеціальних служб.

За rada-novomirgorod.gov.ua

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019