У Новомиргороді посилили роботу з порушниками правил благоустрою

Міський голова, щопонеділка, на ранковій робочій нараді, заслуховує звіт про стан складання протоколів по фактам порушення норм та правил благоустрою та результати їх розгляду адмінкомісією виконкому.

У першу чергу, за дорученням Ігора Валерійовича, розпочалась перевірка стану прилеглих територій на головних вулицях Новомиргорода.

Інженер – будівельник відділу містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та земельних відносин апарату виконавчого комітету Бондаренко Б.В. проводить інспектування та у співпраці з відділенням ГУНП здійснює юридичний супровід справ.

На регулярних засіданнях адмінкомісії, під головуванням першого заступника міського голови Полякова В.О. розглядаються вже складені протоколи та приймаються рішення про заходи впливу на порушників.

“Я щиро сподіваюсь на підтримку мешканців міста у нашому намірі змінити на краще обличчя Новомиргорода.

Цілком зрозуміло, що без охайних узбіч центральних вулиць це уявити важко. Найчастіше, трапляються порушення правил зберігання будівельних матеріалів. У кожному випадку я вимагаю від підлеглих об’єктивного розгляду таких справ та знаходження компромісного вирішення у рамках закону, в першу чергу враховуючи права громадян.”– пояснює позицію влади міський голова І.В.Забажан.

rada-novomirgorod.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019