У Новомиргород прийшов черговий інвестор

Як результат відкритої і послідовної інвестиційної політики міської ради, започаткованої міським головою активної промоції економічних переваг території у Новомиргород прийшов черговий інвестор.

Юлдашев Є.С. – директор ТОВ “Гелія Солар”, компанії що співпрацює з ТОВ Rentechno (девелопмент та інвестиції у будівництво сонячних електростанцій, що працюють по “зеленому тарифу”) зустрівся з депутатами міської ради на двадцять п’ятій сесії.

Під час зустрічі він повідомив присутніх про техніко – економічне обґрунтування будівництва, плановані капіталовкладення та вигоди, які потенційно може отримати громада. Це зокрема близько 300 тисяч гривень орендної плати за землю, збільшення надходжень по місцевим податкам, 25 нових робочих місць (технічні працівники, енергетик, економіст, допоміжний персонал), покращення якості енергопостачання міста, вивільнення нових потужностей для потенційних виробництв.

Потужність самої ж сонячної електростанції становитиме 10 МВт, площа будівництва – до 20 га (в більшості землі непридатні для с/г виробництва).

Сесія прийняла рішення погодити розробку детального плану забудови території для цього об’єкту – відтак надано зелене світло початку підготовчих робіт. Попередньо будівництво може розпочатись на початку 2019 року, а до кінця наступного року станція почне видавати енергію.

Про перспективу співпраці громади та інвестора у соціальному аспекті повідомляє міський голова Ігор Забажан на своїй сторінці у Facebook:

– Ми вели пошук інвестора майже рік, пропонували різні варіанти. На сьогоднішній сесії міської ради було прийнято остаточне рішення – надано дозвіл на розробку технічної документації та детального плану території. Зі слів інвестора, компанія готова надавати місту повну соціальну підтримку.

Тож сьогодні, після засідання сесії міської ради між Новомиргородською міською радою та ТОВ «Гелія Солар» було підписано Меморандум про взаємне співробітництво.

Як повідомлялось раніш, за два роки, між міською радою та бізнес -структурами, які працюють в місті і за його межами підписано 8 подібних меморандумів. Завдяки цьому, Новомиргород вже отримав близько 7 мільйонів гривень додаткових позабюджетних надходжень, які вкладено у будівництво нових та реконструкцію існуючих об’єктів інфраструктури.

rada-novomirgorod.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019