У Капітанівці – власний ляльковий театр!

Капітанівський будинок культури за сприяння та навіть активної участі Капітанівької ЗШ до Великодніх свят організував дитячий ляльковий театр.

Дитячий театр не лише тому, що репертуар його розрахований на юних українців, але й тому, що вистави ставлять самі школярі. Двома першопрохідцями на цих теренах стали Каріна Глущенко та Світлана Андрухін, проте уже після перших вистав до них долучилася Таня Ліпіна. Мандри за куліси призвели до того, що бажання брати участь у ляльковому театрі висловили чимало школярів.

Сім днів перед Великоднем ми присвятили п‘єсам на християнську тематику, – розповідає директор Капітанівського БК Олена Борисньова. – Частина часу присвячена постановкам, інша частина – різноманітним конкурсам з призами, які надала церква «Новий мир» та міжнародна місія «Сумка самаритянина».

Перші вистави були поставлені без професійних ляльок, з звичайними іграшками, які видалися нам придатними до цієї справи. Проте наплив дітей, які хочуть брати участь у ляльковому театрі, настільки великий, вони так активно вимагають розвитку цієї справи, що доведеться або замовляти, або позичати у Панчівському будинку культури, або шити самотужки ляльки, які можна надягати на руку для повноцінного керування.

Діти до театральної справи проявляють надзвичайну зацікавленість. Наприклад, молодь з Капітанівського ліцею переробної промисловості зараз приєдналася до театрального колективу і готує свою першу виставу – «Ляльки». За сюжетом, ляльки хочуть стати людьми, проте такий шанс буде наданий тільки тим з них, у яких буде гарна мрія. А чим завершилася п‘єса про мрійливих ляльок, можна буде побачити дещо пізніше, коли вистава буде на підмостках. Гадаю, що директор Капітанівської школи Людмила Овчаренко після всіх цих прем‘єр не буде розчарована тим, що одного весняного дня вона підтримала ідею дитячого театру, – підсумовує Олена Борисньова.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019