Турнір памʼяті героя

У Канежі зʼявився власний турнір. Шкода, що привід для цього – далеко не святковий: спортивне змагання заснували у памʼять про бійця 25-ої АЕМБР Максима Чередника, який загинув, захищаючи мирне небо над нашими головами. У лютому ми попрощались з Максимом, але – герої не вмирають. Тому сільський голова Леонід Татаров заснував футбольний турнір на згадку про того, кого ми не маємо права забути.

У першому турнірі взяли участь чотири команди – збірна Канежа, ФК «Легіон» з Новомиргорода, а також дві збірні з Кіровоградського району – з сіл Володимирівка та Могутнє. Бажали взяти участь також футболісти з Панчевого, проте не склалося.

Гості з сусіднього району попри відчайдушне прагнення прорватися до фіналу поступилися нашим землякам, і першими в історії новоствореного турніру Кубок з рук батька загиблого героя отримали футболісти новомиргородського «Легіону».
– Ми перед турніром довели до ума стадіон. Дату проведення змагань мусили переносити через негоду, – розповідає Павло Український. – А зараз – провели прекрасний турнір, який буде традиційним. Батько Максима попросив, щоб турнір проходив щороку у День ВДВ – 2 серпня. Сподіваємося, наступного року це дійство пройде ще яскравіше та видовищніше, хоча й цього року було чим помилуватися – два матчі закінчилися післяматчевими пенальті. Гадаємо, наступного року наша місцева команда виступить краще, адже маємо вже місце для тренувань, тож хотілося б, щоб Кубок, присвячений Максиму, повернувся до нашого села.

Олена Белінська.

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019