Турбота й милосердя – один з напрямків роботи районної влади.

20 грудня голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко разом з начальником територіального центру соціального обслуговування населення району Тетяною Горячко здійснили робочу поїздку до Панчівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування населення району.

Головною метою поїздки було привітання мешканців закладу з Днем Святого Миколая, який відзначали на передодні та ознайомлення з специфікою роботи, існуючими проблемами та можливостями відділення. Супроводжувала керівників директор закладу Наталія Костів.

Звичайно не обійшлося й без подарунків кожному мешканцю закладу керівники вручили пакунки з солодощами та необхідний одяг. Ще одна приємна місія, яку виконали Олександр Сенченко та Сергій Совенко – вручили грамоту трудовому колективу з зайняте третє місце в обласному огляді конкурсі проведеного організацією ветеранів України спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

Після всього цього керівники району оглянули приміщення даного закладу та визначили першочергові заходи, які будуть тут проводитись в зв’язку з розширенням ліжко-місць у відділенні. Зараз заклад розрахований на 20 чоловік цю кількість планується збільшити до 35. Можливості для цього є, адже частина приміщення зараз не використовується.

Серед найгостріших проблем, які слід тут усунути це ремонт покрівлі, тому вже зараз районною владою вивчаються шляхи вирішення цього завдання. Крім того є й інші задачі – в закладі ще не всі вікна замінені на енергозберігаючі, існує необхідність удосконалення водопостачання.

Разом з тим керівники району відмітили ініціативність та активність у вирішенні точкових проблем керівництва та колективу закладу, а підтвердженням цього і вище згадана відзнака обласного рівня.

Аналізуючи побачене в закладі Олександр Сенченко та Сергій Совенко відмітили професійність колективу, а головне людяність та чуйність, що дуже важливо у їхній специфічній роботі. Всі задуми та напрацювання стосовно подальшого функціонування закладу почнуть реалізовуватись вже найближчим часом і районна влада не стоятиме осторонь цих процесів.

Цього ж дня голова районної ради Сергій Совенко відвідав і мешканців аналогічного закладу і в м. Новомиргород. Людям, що обділені сімейною увагою й турботою вручили солодощі та одяг і звичайно привітали з наступаючими святами.

nmrda.kr-admin.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019