Три в одному

27 червня новомиргородці відзначали відразу три свята: День міста, День молоді та День Конституції. Поєднали три в одному.

Тож і підготовка була проведена серйозна. До організації святкування були залучені міський та районний будинок культури, відділи та управління райдержадміністрації, Школа мистецтв, Центр дитячої та юнацької творчості, спортивні організації. Комунальні служби приводили в порядок центральну частину міста..

Дав усьому початок святковий ярмарок на центральному ринку в Златополі. В цей час у центрі міста біля пам’ятника “Батьківщина-мати” відбулося покладання квітів в пам’ять воїнам, які загинули в боях за Батьківщину, за її щасливе майбутнє, щоб ми могли сьогодні безтурботно святкувати такі події та радіти життю. Був проведений невеликий мітинг, на якому голова адміністрації Олександр Ковтун привітав присутніх зі святами, звернувся з найкращими побажаннями та оголосив хвилину мовчання, в честь героїв Великої Вітчизняної Війни, яких сьогодні немає з нами. На завершення мітингу кращим тренерам району за визначні здобутки були вручені ціні подарунки. Скриннику Олегу, тренеру з греко-римської боротьби, Марінову Івану Семеновичу, тренеру з баскетболу, Дарієнку Олександру Івановичу, тренеру з легкої атлетики та Тузу Віктору Вікторовичу, тренеру з футболу. Діти також не лишилися без подарунків. І взагалі всі діти, які приймали участь у змаганнях отримали різноманітні подарунки і нагороди. У багатьох дітей була можливість проявити свої здібності, адже спортивні змагання проходили майже цілий день. Змагання відбувалися з волейболу, баскетболу, туризму, легкої атлетики, футболу.

До речі, дитяча команда по футболу, яка стала чемпіоном області, зіграла з командою міліції і виграла з рахунком 4:2. Саме цю команду і саме на ці свята, прибув привітати голова федерації футболу області Безсмертний Віктор Анатолійович. Він вручив чемпіонам області сезону 2009 – 2010 р. серед юнаків 1995-96 років народження чемпіонські медалі та дипломи, а також комплект нової форми. Віктор Безсмертний вручив Почесні дипломи в тому числі і почесному президенту футбольного клубу Олександру Ковтуну, президенту клубу Олександру Кожухарю та тренерам Олександру Дарієнку і Віктору Тузу. Свої таланти діти демонстрували не тільки у спортивних змаганнях.

Відділом культури і туризму та відділом освіти була організована виставка дитячих робіт з декоративно-ужиткового мистецтва та художніх робіт. Виставлялися панно, м’які іграшки, паперова пластика, модельний ляльковий одяг, який точно передавав моделі випускного вбрання школярок, з дотриманням масштабу. Діти, які виконали ці роботи, не одноразово представляли їх на Всеукраїнських, обласних та регіональних конкурсах дитячого мистецтва і завойовували найвищі нагороди. Голова райдержадміністрації Олександр Ковтун також відмітив, що ці роботи наскільки складні у виконанні і настільки ж прекрасні. Тому і подарунки вручав виконавцям цих робіт із особливим задоволенням.

Особливої уваги заслуговує сольний концерт Ілони Шульги, який відбувся в районному будинку культури. Зал був переповнений. Ніхто не пожалкував, що прийшов послухати цю чудову співачку. Її прекрасний голос зачаровував усіх, тому і викликали Ілону “на біс”. У її виконані звучали українські, російські та власні пісні. Співачку глядачі нагороджували щирими аплодисментами та квітами. А по закінченню виступу Олександр Ковтун вручив Ілоні подарунок та квіти і сказав, що вкотре пересвідчується наскільки багата Новомиргородщина талантами. Він привітав усіх присутніх зі святами, продовжив свою промову тим, що у нас є чим пишатися, є здобутки, про які можна говорити з гордістю, але найбільша наша цінність це наші діти, і вкотре наголосив, що вони найкращі. Це видно з цього концерту, він був прекрасним. Олександр Ковтун підкреслив, що треба таку марку держати і надалі, Новомиргород і Новомиргородський район повинен ототожнюватися з перемогами, щоб у ньому було все найкраще. Він щиро подякував організаторам та учасникам концерту. Відзначив роботу режисера-постановка Людмили Чермак, незмінного звукорежисера і чудового співака, Олександра Помпи, чарівних ведучих Олени Піддубної та Валентини Яцейко.

Вечірня програма розпочалася привітаннями мешканців міста головою райдержадміністрації, заступником голови облдержадміністрації, міським головою та гостями з Малої Виски і Шполи. Олександр Ковтун у своєму привітанні висловив надію, що наші здобутки примножуються, а райдержадміністрація і надалі буде опікуватися проблемами міста та вирішувати соціальні програми в тому числі і по новому дитячому садочку “Сонечко”. Його думку продовжив у своєму виступі заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов. Він привітав присутніх з Днем молоді, Днем Конституції та Днем міста та передав Олександру Ковтуну подарунок місту від обласної організації Партії регіонів, яку очолює голова облдержадміністрації Сергій Ларін, сертифікат на дитячий атракціон для дитячого садочка “Сонечко”. Свої привітання виголосили гості міста. І розпочалася концертна програма за участю місцевих та запрошених артистів. А ввечері звичайно був салют.

Юрій СТОЯНОВ, “Новомиргородщина”

Теги
Поділитися

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019