Третя школа створює власний парк

Площа ділянки, на якій розташована ЗШ №3 у Новомиргороді – 2,5 гектара. Всі бачать майданчик перед школою, стадіон, клумби. Та мало хто знає, що на задньому дворі вже третій рік школярі разом з педагогами насаджують парк!

Ця частина території була абсолютно захаращена, – розповідає директор НВО Тетяна Свистунова. – Тут лежали гори будівельного сміття,а несвідомі жителі Софіївки приносили на територію школи купу всякого мотлоху – від звичайних побутових відходів до дохлих кролів. За створення на цьому місці рекреаційної зони вся школа бореться кілька років. Спочатку територію огородили. Потім вивезли сміття. Ми досі з великою вдячністю згадуємо агрофірму «Імені Чкалова», яка надала погрузчик, та ТОВ «Прищепівка», яке запропонувало вантажні автомобілі, щоб ми все це сміття вивезли. Люди працювали 4 дні, відділ освіти заплатив сміттєзвалищу, яке прийняло цю гору мотлоху, дві з половиною тисячі гривень!

Ми нічого не могли тут виростити, доки міський голова Ігор Забажан не завіз сюди грунт. Зараз активно саджаємо парк вже кілька років.

Ми мріяли про насадження вічнозелених сосен чи ялин. Але одні з них не приживалися, інших викрадали під Новий рік. Тому зараз діти саджають берези. А ще заклали бузкову алею, що вестиме до бесідки. Зараз тут росте 264 дерева, 22 класи посадили по 12 дерев – щось придбали, щось привезли батьки, щось накопали у посадках. Ми досягнули першої цілі – знищили стихійне сміттєзвалище. І обов‘язково досягнемо другої – створимо прекрасну рекреаційну зону.

Олена Белінська.   (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019