“Сюрприз” від новомиргородських депутатів

На останній в цьому році сесії Новомиргородської міської ради депутати розглянули питання зарплатні керівного складу. Проте, на офіційному сайті міської ради ні проекту даного рішення перед сесією в зазначений законом термін, ні самого рішення на даний момент немає.

Та, мабуть, даремно використовуються бюджетні кошти на утримання офіційного сайту, якщо міський голова написав 26 грудня повідомлення на своїй сторінці у facebook:

“Шановні новомиргородці!

21 грудня відбулась чергова сесія міської ради, на якій розглядалось питання про заробітну плату керівного складу міської ради. Мною було внесено проект рішення щодо розміру заробітної плати керівному складу на рівні минулого року – 6 тисяч гривень.

Проте всі депутати майже одноголосно (один утримався), після внесення ними різних пропозицій, підтримали: 20,0 тис.грн. – заробітна плата міського голови, 17,0 тис.грн. – заробітна плата першого заступника міського голови, по 14,0 тис.грн. –заступник міського голови з фінансово-економічних питань, секретар ради та секретар (керуючий) виконкому міської ради.

Депутати аргументували це тим, що за рік роботи моєї команди було зроблено набагато більше ніж за останнє десятиліття.

Згідно Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання протидії корупції» під час розгляду питання я участі у обговоренні та голосуванні не приймав, про що свідчить моя заява написана мною власноручно та зачитана перед депутатським корпусом перед розглядом питання.

Я щиро вдячний депутатському корпусу, який так високо оцінив мою роботу та моєї команди в 2016 році.

Після того як мною було проаналізовано порядок цифр та навантаження такого рішення на бюджет, я прийняв рішення винести на чергове засідання сесії міської ради яке відбудеться в січні 2017 року питання щодо зменшення рівня заробітної плати керівному складу міської ради. До цього моменту буде запропоновано бюджетній комісії більш детально вивчити це питання.

На мою думку такі колізії в країні будуть мати місце практично у всіх органах місцевого самоврядування, тому що Верховна Рада України так і не спромоглась прийняти новий Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», на відміну від Закону України «Про місцеві державні адміністрації», яким чітко аргументовані заробітні плати керівного складу та працівників держадміністрацій, які збільшено в декілька разів. Тому, в 2016 році, заробітні плати у органах місцевого самоврядування одного рівня будуть різнитись в рази, від 5,0 тис.грн. до безкінечності. Можливо, подібні дії відповідальних міських голов дадуть поштовх, і найближчим часом буде все ж таки прийнятий закон який урегулює оплату праці працівників органів місцевого самоврядування.

Щиро вдячний за довіру, міський голова м.Новомиргорода І.Забажан.”

Якщо поглянути на результати поіменного голосування, 23 депутата не врахували, що згідно звіту відділу Управління економічного розвитку, торгівлі, інфраструктури та промисловості Новомиргородської РДА про виконання програми соціально-економічного розвитку району за 9 місяців, середня зарплатня в районі становить 3 650 грн, і проголосували за підняття заробітної плати для керівного апарату міськради до вказаного І.Забажаном у повідомлені (містяни вдячні і за таку “Прозору мерію”) рівня. А саме такі депутати:

Криворучко Віктор Дем’янович
Судін Василь Іванович
Колодяжна Альона Сергіївна
Дубініна Наталя Петрівна
Поповенко Володимир Володимирович
Гончаренко Євген Миколайович
Литвиненко Віталіна Миколаївна
Лила Інна Дмитрівна
Лила Володимир Іванович
Немировський Анатолій Борисович
Лазарєв Олександр Валерійович
Погоріла Світлана Борисівна
Кандиба Людмила Павлівна
Хмельницький Микола Васильович
Рудненко Роман Вікторович
Святокум Михайло Миколайович
Щербаченко Валентин Валентинович
Врадій Наталія Володимирівна
Панченко віктор Валентинович
Можний Вадим Валерійович
Соколова-Зацарина Тетяна Анатоліївна
Сліпчук Олег Володимирович
Афанасьєв Олександр Вікторович.

На підставі чого новомиргородські депутати вирішили, що роботу міського голови можна порівняти з роботою голови Верховної Ради України Андрія Парубія, зарплатня якого становить 20,2 тис.грн.? Відповідно роботу першого заступника міського голови Владислава Полякова оцінили майже на рівні заступників голови ВРУ Ірини Геращенко (20 184 грн.) та Оксани Сироїд (18 613 грн.)?

У повідомленні Ігор Забажан стверджує, що “Згідно Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про запобігання протидії корупції» під час розгляду питання я участі у обговоренні та голосуванні не приймав, про що свідчить моя заява написана мною власноручно та зачитана перед депутатським корпусом перед розглядом питання”, тобто до прийняття цього рішення він був готовий!

Що заважало міському голові проаналізувати порядок цифр та навантаження “такого” рішення на бюджет перед проведенням сесії? Чому лише через 5 днів після проведення сесії він вирішив все таки проаналізувати це навантаження? Можливо цифри співпали з сумою наданої в 2016 році допомоги місту від соціально-відповідального бізнесу?..

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019