Свято у ˮКалиноньціˮ, або велика новорічна таємниця від ˮВелтиˮ

У Новомиргородському ДНВК (ясла–садок) «Калинонька» відбулись традиційні передноворічні свята для дошкільнят.

Саме у ці дні маленькі діти з нетерпінням чекають на здійснення найзаповітніших мрій. А для дорослих це час для добрих справ і милосердя.

Не забарились очікувані гості до ˮКалинонькиˮ і цього року. У кожному з трьох корпусів закладу їх радо зустрічали вихованці – з хороводами та піснями. А про те, що за казковими персонажами веселих постановок ховались педагоги та батьки дітей, ніхто й не здогадався.

За підтримки соціально відповідального бізнесу – ТОВ ВКФ “Велта”, ПСП “Бирзулове” та бюджету міста кожен вихованець дошкільного комплексу “Калинонька” отримав святковий пакунок.

Міський голова Ігор Забажан особисто вручив солодощі, де цього разу, окрім святкової листівки з вітанням, малята знайдуть і оригінальну розмальовку від колективу гірників ˮВелтиˮ.

Там вони дізнаються про одну велику таємницю, якою з ними дружньо ділиться компанія.

Виявляється, коли Дід Мороз прилітає до Новомиргорода, він одразу летить на кар’єр.Там живуть казкові герої, які допомагають йому рознести подарунки маленьким новомиргородцям, бо одному Діду Морозу встигнути всюди – важко. Он воно що! А хто в це не повірить? Усі ж бачили, як дякував Дід Мороз міському голові та спонсорам за допомогу!

Тож ростіть великими і здоровими, наші діти, і щоб поруч з вами завжди були ті, хто допоможе і захистить. А коли виростите, станете такими ж сильними і добрими.

З Новими роком, наші дорогі майбутні герої, майбутня слава України!

rada-novomirgorod.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019