Свято першокласника в Новомиргородській ДШМ

“У кожного своя дорога до мистецтва :хтось приходить до нього у зрілому віці, шукаючи розраду у написанні картин, аматорських співах чи освоєнні інструментів. А більшість – починають свій шлях змалечку, коли найлегше розкрити та розвинути подарований богом талант.”

Саме з таких слів розпочалося свято Першокласника, яке відбулося у нашій школі 14 листопада. У свою велику дружню сім’ю, яку ми ніжно називаємо країною звуків, образів і фарб, приймали поповнення. В цьому році в ряди першокласників прибули 45 здібних діточок. Серед них художники, музиканти, танцівники, які завдяки старанням викладачів отримають шанс реалізувати себе у подальшому житті і неодмінно стануть хорошими людьми – культурними, інтелігентними, всебічно розвиненими особистостями.

Маленькі дітлахи, які тільки-но починають свій шлях дорогою мистецтва стали учасниками концертної програми, яку підготувала і провела чарівна ведуча свята, художній керівник Дитячої філармонії Руденко І.О. Належна естетика оточення, магія її величності музики–все це налаштувало присутніх на позитивний лад.

А приємною несподіванкою для першокласників стали виступи старших учнів, які презентували глядачам вміле володіння музичними інструментами. Задала настрою Ланженко Надя, учениця фортепіанного відділу (викл. ГорбачоваО. В.), а потім простір заполонили ніжні звуки гітари – Пасічник Єгор (викл. Махова А. В.). На зміну їм прозвучали переливи баяна у виконанні Сергатого Сергія (викл. Миханько О. А.) Згодом, чарівна мелодія скрипки – Уманець Нікіта (викл. Агеєва Г. М.), фортепіанна мініатюра у виконанні Вержевікіна Івана (викл. Лепеха Л. А.), а маленька солістка Бутук Евеліна (викл. Євченко А. О.) порадувала чудовим вокалом. Не обійшлося і без дебюту! Вперше на концертній сцені виступили винуватці торжества Коваленко Руслан (викл. ЛепехаЛ. А.) та Новохатченко Софійка (викл. Якименко С. Ю.). Вони тільки-но починають освоювати ази фортепіанного мистецтва, але вже отримали теплу хвилю оплесків від своїх перших шанувальників – батьків, викладачів та одноліток.

Зрештою, настав зоряний час усіх учнів 1-го класу. Вони отримали свій незабутній перший досвід на сцені у складі хору молодших класів, полонивши всіх присутніх у залі своєю безпосередністю і відчайдушним старанням, яке притаманне тільки малечі. У їхньому виконанні прозвучала пісня “Журавель “(кер. Руденко І. О. конц. ЛепехаЛ. А.).

Музика полонила серця і душі учасників і гостей свята, надихала на добро і любов, на мир і порозуміння. Кожен номер ніс заряд позитивної енергії, дарував світлі думки й почуття…

А тим часом, першачки не лише уважно слідкували за виступами впевнених у собі старшокласників, а й самі приймали участь у дійстві. Спеціально для них було проведено караоке на теми українських пісень. І якою ж несподіванкою став той факт, що маленькі діти знають, люблять і всі разом співали українські пісні на кшталт “Галя по садочку ходила “, ” По дорозі жук “, “Подоляночка”.

А завершилася феєрія дитячої творчості привітальними словами директора школи Гуменюк А. Д., яка поздоровила першокласників і наголосила, що подібні заходи дають можливість дітям відчути себе частинкою цілого, усвідомити значущість навчальної діяльності, в якій вони роблять поки перші боязкі кроки. Діти і їх батьки бачать перспективи розвитку, знайомляться з музичними інструментами, оцінюють успіхи старших учнів. Це перша велика подія у їхньому житті в рамках нашої школи, яка вводить малят у мистецьку родину, де і діти, і педагоги об’єднані однією метою.

І як настанову в майбутнє, директор вручила учням першокласникам пам’ятні свідоцтва , а засвідчили цю урочисту подію спільним фото. Легких вам доріг, наші юні вихованці, нестримного творчого злету!

facebook.com/groups

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019