Святкування Нового року в Новомиргороді

На вщерть заповненній центральній площі З1 грудня 2017 року зібралась неймовірна кількість новомиргородців. Їх вітав міський голова Ігор Забажан, колективи та солісти міського будинку культури, Театр вогню “ Сварожичі ”.

З вогненно – піротехнічним шоу новомиргородці вже знайомі. Та у цьогорічному виступі приборкувачів вогненної стихії багато чого нового. Розширений склад театру нещодавно поповнився професійним хореографом. Відтак, окремі постановки, такі як “Чикаго”, “Венеціанський карнавал”, історії любові, піратські, українські та абстрактні номери, можна впевнено назвати театралізованим дійством.

Новомиргород став одним з перших серед міст, де у програмі виступу було поєднано номери та фінальний святковий феєрверк.

Знову ажіотаж викликала святкова лотарея, у якій серед топ – виграшів були мікрохвильова піч, планшет, смарт-годинник. Не обійшлося без дива, якому стали свідками декілька новомиргородців. Громадянин, придбавши один квиток, повідомив друзям що прийшов за чайником. Диво в тому, що черговий виграш співпав з номером його квитка. А призом виявився саме електрочайник.

Формат заходу передбачав завершення його о 22 годині, і хоча настрій багатьох учасників дискотеки такого завершення не передбачав, організатори оголосили останню мелодію 2017 року.

З новим, 2018 – тим роком, Новомиргороде! Нових успіхів і досягнень Вам, дорогі новомиргородці!

За rada-novomirgorod.gov.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019