Спортновини з Кропивницького та Черкас

Поки вся Україна радіє після перемоги 17-річної Д.Білодід на чемпіонаті світу з дзюдо, новомиргородці теж мають привід для радості. 15 вересня 2018 року відбувся відкритий чемпіонат (м. Кропивницький) з греко-римської боротьби. Турнір був приурочений дню міста, в якому він проводився, і пам’яті майстра спорту СРСР Бондаря Миколи Миколайовича.

Форум зібрав 105 найсильніших юних спортсменів з 2-х областей. Наше місто представляли 2 команди – команда ДЮСШ «Колос» (тренер Скринник Олег Іванович) та команда від школи-інтернату глухонімих (тренер Русецький Василь Андрійович).

В команді, якою керував О. І.Скринник, чемпіоном турніру став Богдан Бабенко (85 кг), “срібло” виборов Дмитро Русенко (55 кг), “бронзу” здобули Руслан Цибуля з смт.Капітанівка (85 кг), Дмитро Уманець (55 кг) та Кирило Тягій (46 кілограмів)

Команда під керівництвом В.А.Русецького мала двох призерів, це; Вячеслав Потьомкін (60 кг) та Ілля Лупан (35 кг), які вибороли бронзові нагороди.

Тренер О.І.Скринник зазначив, що можна було б і краще виступити, але тренування після літніх канікул розпочалися лише 3 вересня, тому підготовки майже не було, тоді як деякі інші команди мали змогу розпочати тренування ще з середини серпня.

Легка атлетика

На легкоатлетичний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, який пройшов в м. Черкаси з 21 по 23 вересня, тренер Олександр Іванович Дарієнко повіз двох своїх вихованок – Олександру Горохову та Євгенію Сисько. Найвищий результат в обох – це 5 місця. В Олександри в естафеті 4х400, в Євгенії 4х800. Втім, для них виступ на форумі такого рівня – це вже неабияке досягнення, тим більше такі результати.

Хто сильно порадував на даних стартах, то це випускники Новомиргородської ДЮСШа. Так Денис Баранов, який виступав в складі збірної Кіровоградщини, виграв 3 нагороди: золоту – 4х400 та 2 бронзові – 4х100, комбінована естафета 4х100, 200, 300, 400.

Втім, якщо Денису до нагород українського чемпіонату не звикати, то для Ані Кузьменко, яка виступала в змаганнях за Миколаївську обл., це вперше в житті. Дівчина, про яку нещодавно писалося в нашій газеті, виборола свою першу нагороду вітчизняного чемпіонату в естафеті 4х800 і таким чином підтвердила свій спортивний талант. З чим ми її і вітаємо, а також всіх інших наших земляків-спортсменів, про яких тут написано!

В. Бреурош. (Новомиргородщина з Пісковим і Вороніною)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019