Спокусився на «Мустанг», а покататися не встиг

У м. Новомиргороді невідома особа незаконно заволоділа мопедом «Мустанг» МТ 500-1, об’ємом двигуна 49 см. куб. чорного кольору, рік випуску 2012 та недовго залишалася невідомою. 11.10.2017 о 20:45 по телефону до Новомигородського ВП надійшло повідомлення від місцевої жительки, Новомиргородського району громадянки В. про те, що близько 18:00 в м. Новомиргород по вул. Соборності з території автошколи невідома особа шляхом вільного доступу викрала її мопед «Мустанг» МТ 500-1.

Виїздом на місце події працівників поліції та проведеними оперативно – розшуковими заходами працівники поліції виявили на одній з вулиць м.Новомиргорода громадянина Ч., який котив даний мопед, і коли побачив працівників поліції, мав намір зникнути з місця події з викраденим мопедом. На вимогу працівників поліції надати для перевірки документів на даний транспортний засіб останній надати не зміг та звідки в нього викрадений мопед відразу пояснити не міг. При перевірці мопеду за наявними документами, які були надані працівникам поліції власниками, було встановлено, що чоловік, перебуваючи поряд з навчальним закладом, викрав мопед «Мустанг» МТ 500-1.

На даний час громадянину Ч. повідомлено про підозру та вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу не пов’язаного з обмеженням волі.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019