Спільна справа

Цей тиждень, шановні читачі, судячи з того, що до редакції ніхто зі скаргами не навідався, пройшов без серйозних проблем. Та й ті проблеми, про які ми писали, поступово вирішуються. Дуже оперативно відреагували на звернення Володимира Діжура і вже проводяться роботи по облаштуванню організованого водовідведення дощових вод. Випивак в парку майже тиждень не видно. Якщо ще й вуличне освітлення налагодять та яму закидають по вул.Горького, то моєму здивуванню не буде меж. Та й авторитет влади в очах громади підніметься.

Тож я попрошу депутатів, які виступили на підтримку міського голови та підписалися під своєю статтею, допомогти у врегулюванні цієї ситуації. Не така вона вже й проблематична.

Та все одно є справи, які залишають неприємний осад. Скандал з будівництвом дороги від елеватора до запізничного переізду, який виник минулого тижня, сколихнув громаду та соціальні мережі.

Товщина асфальтового покриття на цій ділянці дороги (заміри зробили жителі вулиці, на якій цю дорогу робили, склала від одного до двох сантиметрів, саме завдяки їхній активній позиції, їхнім оперативним діям, зусиллям депутата Володимира Вакуленка та заступника голови адміністраціі Людмили Чорномор наступного дня товщину асфальтового покриття довели до заявлених підрядником п’яти сантиметрів. Хоча, напевне, ніхто не знає, яка товщина передбачена чи кошторисом, чи проектом, чи договором, адже ця інформація не оприлюднювалася.

Крім того, виникають нові питання, які відобразив у своєму дописі у Fасеbооk депутат районної ради Володимир Вакуленко, що все робилося до цього по проекту, то звідки взялися гроші на додатковий шар асфальту. І друге питання – аби люди не здійняли галас, то куди б чи кому б пішли ті гроші за асфальт, який не постелили. А це як-не-як наші податки, за які ми хочемо розбудовувати місто та район. Хочемо, що вони використовувалися ефективно, а крім того до недолугих рішень чиновників приєднуються ще й депутати, які своїми рішеннями поповнюють сімейні бюджети чиновників.

Звичайно, зарплатню повинен отримувати кожен працюючий. Але ж вона повинна бути співрозмірною. Виходить, що той, хто заробляє кошти на податки, отримує меншу зарплатню ніж той, хто отримує заробітну плату з цих податків. Та притому ще и доволі значну суму. Наприклад: депутати міської ради, не спитавши платникив податкпв, підняли заробітну плату міському голові приблизно з 15 тисяч гривень до 28 – згідно декларації. Хоча фактично громада наймає його на роботу, як найманого працівника, і з коштів громади його утримує, і їй би це вирішувати.

Та це ще не всі витрати. Ми фактично забезпечуємо чиновників достойною пенсією, сплачуючи зі своїх податків, з яких формується міський бюджет, їм нарахувануня до пенсійного фонду. А при нинішній пенсійній системі, коли сьогоднішніх пенсіонерів фактично утримуємо ми замість того, щоб заробляти пенсію собі, тому що їхні пенсійні внески, напевне, розікрали, фактично наші діти будуть забезпечувати гідну старість нашим теперішнім чиновникам, у яких буде, напевне, більша пенсія ніж заробіток наших з вами дітей.

Тож, шановні депутати, можливо б ви переглянули своє ставлення до використання грошей громади. Адже у нас з вами такі великі сподівання на майбутнє, і головним питанням тут не може бути зарплатня чиновника.

Юрій Стоянов. (Новомиргородщина)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019