Спільна справа

В минулому номері в рубриці «Спільна справа” мова йшла про освітлення. А говорилося про те, що ліхтарі світять серед білого дня і гроші продовжують вилітати у білий світ.

Отож, багатьох турбують кошти, які даремно витрачаються на освітлення в денний час, а інших жителів міста турбує те, що ці ліхтарі, на їхніх вулицях, давно перестали світити. Ніби вони висять на стовпах для краси.

До редакції звернулися жителі вулиць Широкої та Чапаєва, що у Златополі, а саме: Людмила Ходзіцька, Іван Коваль, Лідія Овчаренко, Микола Сидоренко та багато інших, яких турбує те, що всім байдуже, що їхні вулиці освітлюються не зрозуміло як: кілька тижнів тому ліхтарі взагалі не світили, а на днях загораються в десять годин вечора і всього на кілька годин, бо вже о пів на другу ночі вони вимикаються. Є люди, які або йдуть з роботи пізно, або виходять вдосвіта.

Ше кілька місяців тому було все так, як потрібно. Потім щось сталося і ліхтарі світити перестали. Тому зі сторінок газети люди звертаються до посадовців міської ради з проханням вирішити цю незначну, на їхній погляд, проблему.

Можливо, все таки, хтось, колись буде регулювати час на пристрої чи таймері, і зможе поновити освітлення і на цих вулицях.

А щоб полегшити роботу міській раді, працівники редакції вияснили, що в цьому випадку потрібно робити. В міській раді або в КП НМІМ має бути електрик, який повинен обслуговувати устаткування та прилади, які забезпечують роботу всіх ліхтарів по всіх вулицях міста. Для цього в них є свій «щит». Електрик має перевірити, чи справна автоматика на вводах, чи працюють «мізки» цієї всієї системи, тобто таймер, який регулює включення-виключення. Якщо він не знайде несправностей, все працює, все гаразд, тоді міська рада повинна звернутися до Новомиргородськогой РЕМу, щоб вже його співробітники перевірили те обладнання, яким завідують вони. Можливо несправності саме у їхньому устаткуванні. Тому бажаємо успіхів міській раді у вирішенні елементарних проблем!!

Ще з однією проблемою звернувся до редакції депутат районної ради Володимир Вакуленко. Він переймається тим, що на мосту, який з’єднує “Хутір” з центром міста, ростуть бур’яни. Навіть кілька соняшників на ньому розквітло. Якщо це для декору, то начебто і нічого, але все одно навколо соняхів піднялися бур’яни вищі за них. Володимир Вакуленко звертався з цією проблемою до посадовців міської ради, але з цього нічого не вийшло. А один з них, з великою шаною і любов’ю, порадив, щоб Володимир Петрович сам викосив там бур’ян. Але ж для чого тоді бригада благоустрою? Зрозуміло, що вони зайняті роботою, але ж і там необхідно стежити за бур’янами, і самої роботи там не так багато. Тож бажаємо міській раді успіхів і в цій справі.

Щодо попередніх проблем, то знову згадується “95 квартал” зі своїм – “Альо! Лєсік? Нічьо нє помєнялось…”.

Хоча деякі зміни таки відбулися. Яма на вулиці Горького просіла і стала глибшою, на радість тим хто туди зносить сміття. Тепер його туди більше влізе. А вуличне освітлення, можливо я раніше не помічав, заливає вулиці в допомогу сонцю штучним світлом вже опісля сьомої вечора. Коли з ямою ще можна щось зрозуміти, то з освітленням навіть припущень немає – закінчилися. Це смішно. І сумно одночасно. Ніхто так і не піднявся зі свого крісла і не потурбувався про те, щоб час включення і відключення на якомусь там таймері виставити. Тож я звертаюся до депутата наступним за списком Суддіна Василя Івановича – Новомиргородська районна організація політичної партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”. Долучіться до спільної справи. Допоможіть своєму колезі вирішити проблему. І кошти зекономляться до бюджету, і плюсик буде у депутатській діяльності.

Новомиргородщина

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019