Сьогодні в Україні підвищилися ціни на електроенергію

В Україні 1 вересня різко підвищаться ціни на електроенергію майже на 20%. Подорожчання торкнеться всіх – і міського населення, і жителів сіл.

Раніше за один кіловат споживачі платили 37 копійок, а з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться викласти із кишені 45,6 копійки. Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електрики за місяць не перевищив 100 кіловат.  Для тих же, хто перевищує цю норму, діятимуть інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат – заплатите за кожен по 79 копійок. А тим, хто перевищив показник у 600 кіловат, доведеться платити за тарифом 1,48 копійки.

Натомість фахівці, аби хоч якось заощадити на електриці, радять вимикати із розеток усі прилади, які перебувають у режимі очікування, – телевізори, мікрохвильовки, магнітофони.

Нагрівати воду у бойлері уночі, коли діє знижений тариф та оcнастити оселю енергозберігаючими лампочками. Нагадаємо, раніше Арсеній Яценюк розказав, як можна зменшити тарифи на комунальні послуги для українців. За його словами, Україна отримала майже $ 3 млрд на модернізацію житлово-комунального господарства, але підприємства галузі не зацікавлені в проведенні цієї роботи.

dostyp.com.ua

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019