Сьогодні чергова сесія міськради

Сьогодні, 21 березня 2016 року у сесійні залі мерії о 10.00 відбудеться чергова сесія Новомиргородської міської ради.

Можливо, сьогодні депутати доукомплектують виконавчий комітет, оскільки на даний момент він складається лише з 8 чоловік, а має бути 15. На сайті міської ради можна ознайомитись з рішенням доукомплектації, в ньому зазначається і додавання додатку (можливо і з прізвищами запропонованих на розгляд міської ради кандидатів), але посилання на додаток немає як і прізвищ на розгляд жителів міста. Можливо таку “прозору мерію” мав на увазі очільник міста у своїх передвиборчих обіцянках?

Також буде розглядатись питання збільшення граничної чисельності працівників міської ради, тобто планується збільшення штатного розпису з 22,5 до 25,5 одиниць, а це також суперечить передвиборчим обіцянкам Ігора Забажана, де він планував зменшення штату вдвічі.

Одним з важливих питань буде створення міського комунального підприємства з надання послуг виробництва, розподілу та теплопостачання теплової енергії, видобутку з підземних джерел питної води, її постачання та розподілу, збору та відведення стічних вод, обслуговування та прибирання прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, вивезення сміття та його утилізація, благоустрою міста та інших послуг. Чи буде результат діяльності нового комунального підприємства відрізнятися від діяльності КП НМІМ – покаже час.

Також від сьогодні на офіційному сайті має оприлюднюватись інформація про поіменне голосування депутатів – чекатимемо з нетерпінням виконання цього закону так як маємо знати як голосує наш обранець і робити висновки відповідно до його рішень.

Бажаємо депутатам вдалого робочого дня та прийняття лише позитивних рішень для жителів Новомиргорода.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019