Скільки коштує водопостачання для фізичних осіб?

Після публікації рішень виконавчого комітету міської ради далеко не всі споживачі зрозуміли, скільки треба сплачувати за новими тарифами за воду. Питання коментує міський голова Ігор Забажан:

– Ми зобов‘язані встановити тарифи не нижчі від економічно обґрунтованих. Зростає мінімальна зарплата, зростають тарифи на енергоносії – значить, слід внести корективи до тарифів, які були встановлені раніше.

У багатьох населених пунктах тарифи для фізичних і юридичних осіб відрізняються і за рахунок цього мешканці сплачують менше. Та в нашому випадку минулого року Новомиргородська райдержадміністрація подала до суду з вимогою встановити однакові тарифи для юридичних осіб та пересічних мешканців. І суд зобов‘язав нас виконати ці вимоги. Проте ми розуміємо, що сума, яку мали б сплачувати мешканці Новомиргорода, абсолютно не підйомна для багатьох з них. Тому виконком в одному рішенні прописує і підвищення тарифів до економічно обґрунтованого рівня, і дотацію на вирівнювання.

Тому пересічні мешканці Новомиргорода сплачуватимуть за водопостачання по факту за тими ж тарифами, за якими сплачували минулого року.

NB.

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019