Шпаргалка виборця.

25.10.2015 відбудуться вибори мера м. Новомиргорода, а також депутатів у місцеву раду. Пам’ятайте, що на місцевих рівнях НЕ вирішуються та НЕ можуть бути вирішені питання армії, підвищення пенсій і зарплат, зменшення вартості газу та світла для населення.

Верховна Рада визначає основи організації збройних сил України, президент як верховний головнокомандувач керує обороною держави, кабінет міністрів встановлює рівень соціальних виплат(зокрема пенсій), визначає види і порядок надання дозволів,компетенцією кабміну є боротьба з корупцією, встановлення податків та зборів.

25 жовтня ми обиратимемо людей, які будуть управляти містом та землею, майном, лікарнями, школами, дорогами, будинками та каналізацією. Ось кілька корисних питань, які ви можете задати кандидатам у мери та депутатам міської ради.

1. Скільки комунальних підприємств міста працюють у збиток і виживають лише за рахунок наших податків? Як, на Вашу думку, можна змінити цю ситуацію? Чи готові Ви звільнити всіх директорів цих підприємств і оголосити публічний конкурс на заміщення вакантних посад?

2. Чи готові Ви бути ініціатором створення зручної електронної карти бюджету нашого міста, яка міститиме всю інформацію про міський бюджет?

3. Новий Закон України від 14.05.2015 No 417-VIIІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» говорить про те, що мешканці до липня 2016 року повинні самостійно обрати управителів, які забезпечуватимуть їх обслуговування. Яким чином варто організувати процес обрання ЖЕКів управителями, щоб забезпечити якісні комунальні послуги?

4. Чи готові Ви гарантувати проведення інвентаризації комунального майна і проведення прозорого аукціону (відкритих торгів) їх оренди та приватизації?

5. Як Ви збираєтесь зробити доступною інформацію про те, кому належить земля в Новомиргороді?

6. Як, на Вашу думку, треба змінити формат роботи виконкому, щоб новомиргородці мали змогу впливати на його рішення ?

Пам’ятайте:

Місцеві ради НЕ вирішують питання армії, пенсій і зарплат. Ми маємо обирати людей, які будуть управляти містом: землею, майном, лікарнями, школами, дорогами, будинками та каналізацією в решті решт!

Тому…

Ставте питання!

Отримуйте відповіді!

Робіть свідомий вибір 25 жовтня!

Бо якщо ви не прийдете на вибори – когось все одно виберуть!

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019