Шлях до спортивного олімпу

3 січня НВО «Новомиргородська школа №2 – ДНЗ» відвідав колишній випускник Геннадій Зеленюк, який привітав учителів і їх вихованців зі святами, побажав успіхів і нових досягнень, подарував юним спортсменам комплект м`ячів.

Стало традицією у кінці року підводити підсумки зробленого, будувати плани на майбутнє, ставити перед собою нові завдання і впевнено крокувати до їх виконання.

Минулий 2017 рік був вдалим для юних спортсменів НВО «Новомиргородська ЗШ І – ІІІ ступенів №2 – ДНЗ». Під керівництвом тренерів Коваленка С.М., Дарієнка О.І., Самойленка І.О. учні нашої школи досягли високих спортивних результатів на всеукраїнському, обласному, районному рівнях.

Виборювали призові місця з легкої атлетики: Левченко М., Шевчук С., Сташенко Д., Пасічний О., Ляшенко Б., Мельничук М., Макухіна С., Добровольський Д.. У червні на чемпіонаті України з легкої атлетики у складі обласної естафетної команди Левченко М. увійшов до десятки кращих, посівши V-е місце (тренер Дарієнко О.І.).

Хороші результати показали наші вихованці у командних видах спорту. У травні на футбольному турнірі на «Кубок воїнів АТО» посіли І-е місце і стали володарями кубка (тренер Самойленко І.О.).

На спартакіаді району шкільна баскетбольна команда виборола ІІ-е місце; волейбольна – ІІІ-е. За результатами спортивних випробувань, які входили в обов`язкову програму згаданої спартакіади, посіли ІІІ-е місце і були нагороджені почесним кубком РДА.

Приємно, коли досягнення помічають і гідно оцінюють.

Ми пишаємося тим, що випускники повертаються до школи, ствердившись у цьому світі, щоб підтримати наступне покоління юних новомиргородців. Педколектив та учні школи щиро вдячні за привітання і подарунки.

Самойленко І.О. (NB)

Поки що немає коментарів.

Відповісти

Ви повинні зайти під своїм логіном щоб прокоментувати.

Новомиргород © 2008-2019